۳ نکته بسیار ساده در سه جمله در مورد مزوتراپی را به شما آموزش می دهیم.

در حال حاضر عمل های جراحی و بدون جراحی بسیاری وجود دارند که هر یک از آن ها با اسم های ویژه ای معروف گردیده اند. یکی از این نوع عمل های زیبایی که به تازگی کمابیش متداول گردیده است ، مرتبط به مزوتراپی است. مزوتراپی یک روش درمانی پزشکی می باشد که برای اولین مرتبه جهت معالجه ی بیماری هایی نظیر درد مفاصل ، صدمات ورزشی و جهت بهتر شدن جریان خونی در بدن به کار گرفته شد. مزوتراپی امروزه همچون یکی از متدهای درمانی زیبایی کاربردهای فراوانی یافته است. در این شیوه ی درمانی شماری از فرآورده های فعال بیولوژیک نظیر انواع ویتامین ها ، عصاره های گیاهی ، مواد معدنی ، اسید آمینه ، هورمون های رشد و … توسط سوزن های مخصوصی به قسمت های مورد درمان در پوست تزریق می شود.

نکاتی در خصوص مزوتراپی

  • مزوتراپی یک شیوه درمانی موقتی است و فرد متقاضی می بایست در فواصل زمانی مشخصی به متخصص مراجعه و با تزریق مجدد و تکرار آن پروسه ی درمانی خود را برای رسیدن به نتایج مطلوب کامل کند.
  • تاثیرگذاری و میزان پاسخگویی این تکنیک درمانی پزشکی در بیماران با یکدیگر فرق دارد و برای همه ی افراد نتایج یکسانی را در پی نخواهد داشت.
  • این شیوه درمانی اغلب برای همه ی سنین و هر نوع پوستی قابل استفاده خواهد بود و تنها در دوز و ترکیبات تزریق شده با یکدیگر مغایر و متمایز می باشد.

موضوعات مرتبط

مزوتراپی بیولوژیک (PRP)

کوکتل مزوتراپی