فیلر هایومکس Hyamax یک ژل هیالورونیک اسید قدیمی در بازار ایران می باشد. در صورتی که به دنبال شرکت واردکننده ژل هایومکس جهت خرید ژل هایومکس هستید و یا می خواهید یک مرکز معتبر فروش ژل هایومکس را پیدا کنید ، کارشناسان فروش آماده ارائه خدمات مشاوره رایگان جهت خرید ژل هایومکس هستند.

انواع ژل هایومکس Hyamax :

ژل هایومکس لیپس Hyamax Lips :

ژل اسید هیالورونیک شفاف قابل تجزیه و غیرحیوانی ، با ذرات بزرگ است که به آن توانایی پر کردن حجم را می دهد. پرکننده هایومکس لیپس دوام بیشتری دارد که برای صاف کردن چین و چروک های متوسط و برابر مانند چین های کوچک بینی قابل استفاده است. هایومکس لیپس برای پر کردن کامل لب ها مناسب است. نتیجه افزایش حجم و نگاه طبیعی و ماندگار تر از پرکننده های دیگر هایومکس لیپس است.

 Hyamax Lips ایمن ، موثر و ایده آل برای نرم کردن پوست و چروک های عمیق است. هایومکس لیپس پس از گذشت حدود ۹-۱۲ ماه بطور طبیعی شکسته می شوند بدون عوارض جانبی مضر دفع می شود.

هایومکس اکسترا دیپ Hyamax Extra Deep :

هایومکس اکسترا دیپ یک پرکننده پوستی با ویسکوزیته کاملاً قابل جذب با بزرگترین ذرات برای تزریقهای زیر جلدی با هدف ایجاد و شکل دادن خطوط صورت می باشد. نتایج طولانی مدت برای ایجاد یا بازگرداندن حجم از دست رفته در مناطقی مانند گونه ها و چانه ها ایده آل از ویژگی های هایومکس اکسترا دیپ است. هایومکس اکسترا دیپ مانند سایر پرکننده های پوستی با حجم عمیق معروف که در حال حاضر در بازار وجود دارد ، تزریق فوق العاده عمیق نیز آسان است ، اما نتایج ماندگار را انتظار می رود که در حدود ۱۸ ماه طول بکشد. تزریق هایومکس اکسترا دیپ با استفاده از سوزن های تیز ۲۷G نسبتاً راحت هستند. بعد از حدود ۱۲-۱۸ ماه اضافی عمیق شکسته شده و به طور طبیعی جذب می شود.

هایومکس کانتور HYAMAX CONTOUR :

علائم درمانی و زمینه کاربرد هایومکس کانتور به منظور شکل دادن به حجم ، درست کردن خطوط صورت ، گسترش حجم گونه ها ، چانه ، ترمیم و تغییر کانتور بینی طراحی شده است. این ژل همچنین برای جبران کاهش حجم در هنگام پیری پوست استفاده می شود. روش مصرف هایومکس کانتور : هایومکس کانتور از طریق برش یا سوزن ۲۳ گرم زیر جلدی یا پروستئال توسط کانول تزریق می شود. توصیه می شود بعد از عمل ۱۰ دقیقه محل تزریق را خنک کنید.

اندازه سوزن برای هایومکس کانتور توصیه می شود: ۲۳ گرم و مدت زمان مورد انتظار از اثر هایومکس کانتور : ۱۳ تا ۱۶ ماه.

هایومکس پیور Hyamax Pure : 

هایومکس Pure یک ژل اسید هیالورونیک شفاف تجزیه پذیر و غیرحیوانی با کوچکترین ذرات است. هایومکس Pure بهتر است برای پر کردن نواقص سطحی در درم مانند خطوط ریز ، چین و چروکهای پیشانی ، پاهای کلاغ ، خطوط دهلیزی ، خطوط ماریتنت ، لایه های دهانی و خطوط گلاب استفاده شود. خانواده HYAMAX از اسید هیالورونیک فوق العاده صاف بیفازیک (biphasic hyaluronic acid gel) استفاده می کند. تزریق ژل هایومکس Pure بسیار آسان است و پس از گذشت حدوداً ۶ ماه ، بدون ترک هیچ گونه فرآورده های جانبی مضر ، به طور طبیعی تجزیه و دفع می شود.