مرکز فروش نخ لیفت سیلوئت به عنوان یکی از معتبرین نخ های لیفت صورت در دنیا ، قصد دارد به مشاوره فروش نخ لیفت سیلوئت ارائه نماید.

مقدمه ای در مورد نخ لیفت سیلوئت 

افزایش تقاضا برای جوان سازی چهره پیری منجر به تکامل روش های مختلف جراحی پلاستیک شده است. این مطالعه به منظور ارزیابی اثربخشی جراحی و نتایج سیستم تعلیق بخیه قابل جذب مربوط به لیفت ابرو ، میانی ، فک پایین و گردن انجام شد.

هر چه پیرتر می شویم ، بافت نرم و صورت و دهانه رحم ما تغییر می کند ، ضخیم می شود و سست می شود. ابرو ، گونه ها ، ناحیه فک پایین و گردن مهمترین قسمت هایی هستند که تحت تأثیر قرار می گیرند. این به این واقعیت مربوط می شود که بافت همبند پوست نازک تر می شود و الیاف الاستیک دچار فروپاشی می شوند.

این درماتوکالیز بافت نرم و صورت و گردن رحم علت علائم مشخص پیری صورت و گردن است. برخی از این علائم به شرح زیر است: پوست گشاد صورت ، گونه های سوزن آور ، آویزان شدن بیش از حد پوست از خط فک پایین ، چربی اضافی در گردن ، و باندهای پلاسمی که در گردن قابل مشاهده است .۱-۳ از دیگر علائم پیری صورت می توانیم برجسته کنیم نمای حاشیه فک پایین: پیشانی دارای چین و چروک های افقی است که به آن قسمت های عمودی در ناحیه گلاب اضافه می شود. منطقه zygomatic ، مالار (صورت میانی) کشویی رو به پایین را نشان می دهد.

به دلیل تولید حبابهای چربی ، پوست پلکها مطابق با پلکهای پایین پوسته پوسته می شوند. مقدار قابل توجهی از جراحی های زیبایی ، به خصوص جراحی زیبایی صورت و گردن ، هر سال در سراسر جهان انجام می شود. براساس گزارش های بین المللی عمل جراحی زیبایی پلاستیک (ISAPS) ، پنج کشور از جمله ایالات متحده ، برزیل ، ژاپن ، ایتالیا و مکزیک بالاترین میزان جراحی های زیبایی (تهاجمی و کمتر تهاجمی) را دارند.

براساس مطالعات ترجمه شده کارشناسان نیکمد ، ۴۱٫۱ درصد از کل جراحی های پلاستیک در جهان که به این پنج کشور انجام شده است. ایران با ۰٫۸ درصد از کل جراحی های زیبایی در جهان ، ایران نیز از نظر انجام جراحی های پلاستیک و زیبایی در بین ۲۰ کشور برتر قرار دارد. براساس گزارش انجمن جراحان پلاستیک ایران ، جراحی های فک و صورت ، تزریق ، جراحی های لیفت و لیپوساکشن مهمترین جراحی های زیبایی در ایران هستند .

افزایش تقاضا برای جوان سازی چهره سالخورده منجر به تکامل آن شده است روشهای مختلف جراحی پلاستیک از بین رفتن خاصیت ارتجاعی پوست ، آتروفی چربی و نیروی گرانش عواملی هستند که باعث پیری صورت می شوند. بلند کردن افتادگی بافت های نرم ، تقویت مناطق کوچک شده با پیوند چربی یا قرار دادن ایمپلنت ، و روش های بالابری ضد جرم راه حل هایی برای پیری صورت است. برای جراحان و بیمارانی که به دنبال تکنیک های کم تهاجمی ، حداقل عوارض ، بهبودی سریع بیمار و سهولت استفاده از جراحی پلاستیک هستند ، آسانسور نخ نسبت به سایر روشهای سنتی ریتیدکتومی سنتی جذاب تر است.

مواد ماده ممکن است بر اساس متریال طبقه بندی شوند. نخ های بخیه و پر کردن را به عنوان قابل جذب تشکیل می دهد (به عنوان مثال ، Silhouette InstaLift ، Sinclair Pharma ، Irvine، CA ، ایالات متحده ، یا محدوده “Happy Lift Revitalizing” ، Promoitalia International Srl ، Naples ، ایتالیا) یا غیر قابل جذب. مطالعات اخیر در مورد بخیه های خاردار غیر قابل جذب نشان داده است که بلند کردن نخ می تواند جایگزین خوبی برای روش های تهاجمی تر باشد. با این حال ، موضوع غیر قابل جذب به طور دائمی در بافت باقی می ماند و منجر به عوارض می شود. تپش قلب ایجاد می شود و بخیه ها گاهی اوقات از طریق پوست خارج می شوند. در نتیجه ، لیفت صورت با استفاده از نخ های قابل قبول مطلوب شده است

اخیراً موضوعات قابل جذب نوید نشان داده اند. این درمان جدید از یک بخیه قابل جذب با مخروطهای دو طرفه یا میلگردها برای بهبود ریتیدهای صورت استفاده می کند. این موضوعات تخریب پذیر یک سیستم تعلیق ایجاد می کنند که پوست های پوستی موجود در مناطق میانی ، فک و گردن واقع شده است.

این مطالعه به منظور ارزیابی کارایی جراحی و نتایج مربوط به ابرو ، میانی (زایگومی ، مالار) ، فک پایین (فک) انجام شده است. و گردن (گردن و دوقلب) بلند شود. برای بلند کردن ناحیه فک پایین ، از سوزن دوبل ۲۳ استفاده شده است. در روش اصلاح شده ما ، نقطه ورود اصلی دقیقاً به موازات زاویه فک انتخاب شده است. در این روش سوزن ها به صورت عمود وارد می شوند و سوزن اول به موازات لبه افقی فک حرکت می کند و از محل خروج در جلوی ماریونت خارج می شود.

سپس پس از مجدداً با زاویه تقریبی ۴۵ درجه به مسیر حرکت قبلی ، حدود ۴ سانتی متر حرکت می کند و سپس خارج می شود. بعد از ورود از زاویه فک ، سوزن دوم نیز عمود بر مسیر حرکت سوزن اول حرکت می کند و از تقاطع خط مو و لبه بالایی قوس زایگوم خارج می شود. این سوزن بعد از عمل مجدد مجدد ، با زاویه ۳۰ درجه به مسیر قبلی سوزن ۲ حرکت می کند و پس از عبور از ۴ سانتی متر خارج می شود.

نخ لیفت سیلوئت SILHOUETTE چگونه کار لیفت انجام می دهد

Silhouette Soft شامل روشی با حداقل تهاجمی است که به عنوان صورت غیر جراحی نیز شناخته می شود. با قرار دادن یک بخیه سوسپانسیون ریز و قابل جذب در لایه چربی پوست ، ساختار بخیه و مخروط ها چربی و بافت ها را مجدداً تخریب می کنند. در طی روند پیری ، چربی و بافت صورت به طور طبیعی ریخته می شود و باعث پتوز (افتادگی) و چین خوردگی پوست می شود. این عمل با ظاهری طبیعی و جوانسازی انجام می شود و ظاهری تازه تر و جوان تر به شما می بخشد.

Silhouette Soft با استفاده از فن آوری مخروط منحصر به فرد ، مخروط دو طرفه به منظور جبران پتوز (افتادن) پوست و بافت های صورت ، ناشی از مکانیسم های مختلف پیری است. این شامل از بین رفتن ساختارهای پروتئینی مانند کلاژن و الاستین و تجدید چربی و پوست است.

Silhouette Soft قابل جذب زیستی است و از بخیه های تعلیق با مخروط های دو طرفه ثبت شده و ثبت شده در امتداد بخیه ها استفاده می کند. Siluette نرم پوستی ptotic (افتادگی) را به روشی مؤثر و ایمن ترمیم می کند.

نخ لیفت سیلوئت

همان طور که در تصویر بالا مشخص است ، با قرار دادن Silhouette Soft در قسمت میانی ، بخیه های قرار داده شده در خطوط لبخند ، پد چربی بزرگ (آبی) را مجدداً جابجا می کنند. با جابجایی مجدد بافت بالای خطوط لبخند ، باعث کاهش دید آنها می شود.

با شروع درمان ، پس از قرار دادن بخیه ها ، پزشک برای سفت کردن پوست ، به آرامی پوست را در امتداد بخیه می کشد. این نتایج فوری ، لطیف و طبیعی به نظر می رسد برای جوان سازی و تازه کردن شما.

درمان های Silhouette Soft نتایج طولانی و طبیعی به نظر می رسند که با گذشت زمان بهبود می یابند. Silhouette Soft در ایجاد پاسخ بیولوژیکی که باعث تولید کلاژن می شود ، باعث پشتیبانی و کشش پوست می شود. کلاژن تولید شده در اطراف مخروطها پس از بازگرداندن Silhouette Soft برای نتایج طولانی مدت باقی می ماند.

نتایج استفاده از نخ لیفت سیلوئت

نتایج طبیعی و لطیف

نتایج فوری و طولانی مدت

تحریک کلاژن

روش غیر جراحی

انتقال مجدد قوی و مؤثر از طریق فن آوری مخروط دو طرفه