ژل هیالورونیک اسید تئوسیال TEOSYAL️ طیف وسیعی از فیلرهای پوستی تزریقی  است که برای درمان چین و چروک طراحی شده است ، نواحی خاصی مانند اطراف دهان یا اطراف چشم ، به صورت حجم می دهند و همچنین کیفیت پوست را بهبود می بخشند.

ماندگاری ژل تئوسیال چقدر است؟

ماندگاری ژل هیالورونیک اسید تئوسیال ۹-۱۲ ماه بسته به متابولیسم بدن می باشد.

از آنها در مناطق مختلف صورت و برای چین و چروک های ریز تا عمیق استفاده می شود. تئوسیال چه مدت دوام می آورد؟ با سالها تحقیق و تجربه ، برخی از مواد پرکننده TEOSYAL می توانند تا ۹-۱۲ ماه دوام آورند ، قبل از اینکه به طور طبیعی در بدن حل شوند.

آیا تئوسیال تایید FDA شده است؟

Teosyal Teoxane در اواخر سال ۲۰۱۷ توسط FDA تأیید شد و انتظار می رود در سال ۲۰۱۹ در ایالات متحده در دسترس باشد. فیلر هیالورونیک اسید برای کشش پوست بعد از تزریق طراحی شده است. این برای خطوط دینامیکی و خطوط اچ یا خطوط ظریف در اطراف دهان نشان داده شده است.

آیا teosyal فیلر خوبی است؟

Teosyal Kiss نیز پرکننده لب های پوستی بسیار خوبی است. همانطور که از نام آن مشخص است ، به طور خاص برای درمان لب تهیه شده است. با کمترین عوارض ، نتایج بسیار خوبی به همراه دارد.

آیا تئوسیال بیشتر از ژوویدرم دوام دارد؟

محصولات مولکول درشت آنها به عنوان پرکننده لب محبوب هستند که حجم بیشتری را نگه می دارند و آب بیشتری از ژوویدرم می کشند. با این حال ، تایید شده است که تئوسیال به طور متوسط چند ماه بیشتر از ژوویدرم اولترا دوام دارند.

شرکت سازنده ژل تئوسیال 

محصولات TEOSYAL RHA توسط آزمایشگاه های شرکت TEOXANE مطابق با یک پروسه ثبت اختراع ایجاد شده است ، و تأمین نیازهای خاص مناطق متحرک صورت را امکان پذیر می کند. این فناوری خصوصیات طبیعی مولکول های هیالورونیک اسید را برای بدست آوردن ژل هایی با خلوص بالا ، نزدیک به محتوای طبیعی اسید هیالورونیک در پوست حفظ می کند.

انواع مدل های ژل تئوسیال 

تئوسیال RHA 1

برای درمان چین و چروک های ریز صورت ، گردن و دکلته

تئوسیال RHA 2

برای درمان چین و چروک های متوسط در قسمت فوقانی صورت مانند گلابلا ، پیشانی و خطوط پنجه کلاغی یا افزودن حجم به لب ها و یا افزایش خط آنها.

تئوسیال TEOSYAL RHA 3

برای درمان چین و چروک های عمیق صورت مانند چین های بینی ، خطوط عمودی لب ها ، خطوط و چین های عمیق ، تقویت گونه و بازیابی فرم صورت

تئوسیال TEOSYAL RHA 4

برای تهیه حجم در مناطق پویا و گسترده مانند گونه ها و خطوط صورت طراحی شده است

تئوسیال KISS RHA

برای تغییر شکل ظریف و پویا لب با مقدار کمی ژل

خطوط عمیق TEOSYAL PURESENSE

برای درمان خطوط عمیق / چین و چروک ، چروک های بینی و خطوط ماریوت.

 

این نوشته ژل تئوسیال Teosyal Filler برای اولین بار ظاهر می شود در ژل هیالورونیک اسید و ۲۲۶۱۸۷۲۹ و فروش بوتاکس در شرکت نیک NIK CO.