معرفی ژل زیشل Zishel و همچنین مدت ماندگاری ژل زیشل آلمان را در این مطلب آموزشی ارائه می کنیم.

Zishel Rose Touch به شما کمک می کند لبخند ایده آل خود را به دست آورید ، در حالی که حجم آن را به لب های خود اضافه می کنید. تقویت لب به معنای لب های بارور و بدون چین و چروک در اطراف آن ، برای لبخند طبیعی تر و جوان تر شما است. زیشل با افزودن حجم به لب ها در یک خط عمودی ، ایراد نازک شدن لب را برطرف می کند.

ژل زیشل نسبت به اکثر فیلرهای موجود در بازار از دوام بیشتری برخوردار است و نسبت به تأثیر آنزیم های بدن که ژل تزریقی HA را حل می کند ، مقاوم تر است. این امر باعث می شود اثر قابل مشاهده تزریق دوام بیشتری داشته باشد ، با نتایج حداقل چهار ماه (بستگی به عوامل مختلفی دارد). آنچه این گزینه را برای انتخاب و تقویت لب مناسب می کند ، ویسکوالاستیسیته عالی ژل اسید هیالورونیک است که در پوست تزریق می شود.

تزریق Zishel Rose Touch هیچ عارضه جانبی نخواهد داشت یا ناراحتی خفیفی در قرمزی موقتی ، کبودی ، حساسیت یا حساسیت به لمس اضافی در ناحیه تزریق ایجاد می شود که به طور معمول از چند ساعت به یک یا دو روز فروکش می کند.

مدت زمان ماندگاری ژل زیشل

مدت زمان ماندگاری ژل زیشل به عوامل زیادی بستگی دارد. سلامت کلی فرد ، سوخت و ساز بدن ، شیوه زندگی ، عوامل محیطی و غیره . اما نتایج پایدار در حداقل ۴ ماه انتظار می رود. از آنجایی که این یک پرکننده موقت لب و / یا محلول رفع چین و چروک است ، توصیه می شود برای حفظ نتایج به دست آمده تزریق های دوره ای بعدی انجام شود.

زیشل یک هیالورونیک اسید (۲۰mg / ml) است که در منطقه درم های سطحی برای اصلاح چین و چروک های سطحی به راحت ترین روش استفاده می شود. خطوط ریز و حداقل درجه چین و چروک روی لب و اطراف لب پر شده از زیشل برای طبیعی ترین و طولانی ترین نتایج است. اندازه متوسط مولکول ها ۲۰۰um که برای تزریق بسیار نرم است.

این نوشته ژل زیشل Zishel برای اولین بار ظاهر می شود در ژل هیالورونیک اسید و ۲۲۶۱۸۷۲۹ و فروش بوتاکس در شرکت نیک NIK CO.