این مطلب آموزشی نحوه استعلام اصالت ژل و بوتاکس را آموزش می دهد.

مقدمه استعلام اصالت ژل و بوتاکس :

چرا بررسی اصالت محصول از اهمیت بالایی برخوردار است ؟

در واقع هیچ تفاوتی ندارد که می خواهید چه محصولی را خریداری کنید می تواند لوازم خانگی باشد، مکمل و یا دارو و یا محصولات آرایشی، بهداشتی، در هر صورت داشتن اصالت محصول از اهمیت بالایی برخوردار است.

همینطور می توان گفت که دلیل مهم و اصلی برای خرید این محصول هزینه ایی است که بابت آنها پرداخت می نمایید، پس با در نظر گرفتن قیمت های بالا و تورم، خرید محصولی که اصل باشد از اهمیت زیادی برخوردار است.

چرا که خرید محصولاتی که تقلبی باشد، شما را مجبور به خرید دوباره همان محصول و پرداخت وجه جدید می کند.

از سوی دیگر محصولی که می خرید اگر از اصالت برخوردار نباشد چه از نوع مکمل چه از نظر محصولات بهداشتی، آرایشی می تواند سبب آسیب رسیدن به سلامت جسم افراد نیز شود.

همینطور در صورت نداشتن استعلام اصالت ژل ، تولید کنندگان و وارد کنندگان نیز دچار ضرر و زیان می شوند و اگر محصولی جعلی باشد، دارای قیمتی ارزان تر نسبت به ژل اورجینال و اصل است.

پس مشخص کردن اصالت محصول از اهمیت بالایی برخوردار است چرا که نه تنها از نظر مالی بلکه از نظر جانی هم می تواند ضرر رسان باشد و همینطور می تواند از ورود محصولاتی که تقلبی هستند نیز جلوگیری به عمل آید.

مشخصات برچسب ردیابی و کنترل اصالت

برچسب ردیابی و کنترل اصالت ژل و بوتاکس دارای چندین بخش است که به شکل زیر می توانیم اشاره کنیم:

GTIN  ( شناسه تجاری فرآورده )

UID  ( شناسه ردیابی، رهگیری)

LOT  ( شماره سری ساخت )

EXP Date ( تاریخ انقضا )

شناسه اصالت

برچسب ردیابی و کنترل اصالت به شکل زیر می باشد

"<yoastmark

روش های استعلام اصالت ژل و استعلام بوتاکس

روش های متفاوتی برای دریافت استعلام اصالت بوتاکس هستند که می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

استعلام محصول از طریق پیامک

استعلام محصول از طریق نرم افزار ttac

استعلام محصول از طریق سایت ttac

استعلام اصالت ژل و بوتاکس از طریق سایت ttac

روشی که می خواهیم در این بخش توضیح دهیم ، استعلام از طریق سایت ttac  است ، که این سایت برای ارگان غذا و دارو می باشد و بسیار معتبر است. اطلاعاتی در خصوص داروها، محصولات آرایشی ، بهداشتی ، لوازم پزشکی و مکمل ها است که مجوز لازم را برای توزیع دارند.

در واقع یکی از راه ها درباره استعلام اصالت محصول این است که وارد سایت www.ttac.ir شوید. در آنجا می توانید از دو طریق استعلام اصالت محصول را بگیرد که در ادامه بیشتر به آن پرداخته ایم.

مرحله اول استعلام اصالت بوتاکس و ژل

 ابتدا وارد سایت ttac.ir شده و سپس وارد قسمت استعلام می شوید.

"<yoastmark

مرحله دوم استعلام اصالت محصول

روش اول

 بعد از وارد شدن به قسمت استعلام، از دو راه می توانید استعلام اصالت محصول را دریافت کنید که در روش اول ، بعد از خراشیدن لایه ایی که به صورت قرمز رنگ بر روی شکل نشان داده شده است و با وارد کردن کد اصالت به ترتیبی که در شکل می بینید، می توانید از اصالت محصول نیز اطمینان حاصل نمایید.

فقط دقت نمایید که یکبار می توانید این کد اصالت را وارد نمایید و استعلام اصالت محصول را بگیرید پس با دقت لازم این کار را انجام دهید.

"<yoastmark

روش دوم

در روش دوم که شناسه رهگیری یا کد UID  که به صورت کد 20 رقمی می باشد، که در شکل هم نشان داده و بعد از وارد کردن کد در قسمت مورد نظر، می توانید از استعلام اصالت محصول نیز مطمئن شوید.

"<yoastmark

جهت استعلام اصالت بوتاکس مصپورت زیر می توانید از روش فوق استفاده کنید :

استعلام اصالت بوتاکس مصپورت و همچنین بررسی اصالت بوتاکس دیستون از همین طریق صورت می پذیرد.

بوتاکس مصپورت        بوتاکس دیستون

جهت استعلام اصالت ژلهای زیر از روش فوق استفاده کنید: 

آلیاکسین          پرفکتا            پروفایلو        ژل جالپرو         رووفیل            ژل آیدیا

نتیجه گیری استعلام اصالت ژل یا بوتاکس

در واقع استعلام اصالت ژل از طریق سایت ttac که در این مقاله توضیح دادیم، به صورت سریع و به راحتی می توانید اطمینان بیابید.

فرقی نمی کند از کدام روش برای استعلام اصالت بوتاکس بهره می گیرید، حتما این را در نظر داشته باشید که باید قبل از اینکه محصول را استفاده نمایید از آن اطمینان حاصل کنید.

به این نکته نیز دقت فرمایید که اگر هر گونه خراشی، پارگی … بر روی برچسب اصالت به وجود آمده بود باید آن را نیز گزارش دهید تا از توزیع آن در بازار نیز جلوگیری به عمل بیاید.

بهتر است این را بدانید که اگر بین اطلاعاتی که توسط استعلام به وجود آمد با اطلاعاتی که روی برچسب اصالت موجود است مغایرت داشته باشد، باید آن را حتما به مسئول مرتبط اطلاع دهید.