پاسخ به اینکه چند سی سی ژل برای زاویه لازم است و یا اینکه چند سی سی ژل برای لب و خط خنده باید تزریق کرد در این مقاله آموزش داده شده است.

خیلی مواقع ممکن است این سوال برایتان پیش بیاید که چه میزان ژل برای صورتتان نیاز است ، با خواندن این مقاله می توانید به جواب این سوال برسید !

مقدمه میزان ژل صورت

در مورد انواع ژل های زیبایی قبلا صحبت کرده ایم اما در مورد مقداری که ممکن است به آن نیاز داشته باشید در این مقاله توضیحاتی را خواهیم داد !

در حالی که مقدار دقیق تزریق برای هر فرد متفاوت است، سوالی که در ابتدا باید بدانید این است که ژل چگونه اندازه گیری می شود؟

اکثر برندهای ژل های پوستی، سرنگ هایی حاوی 1 میلی لیتر پرکننده را به فروش می رسانند، اما میزان استفاده از آن به نوع درمان و نتیجه مورد نظر شما بستگی دارد.

معمولا همه افراد در خصوص مقدار ژلی که قصد دارند تزریق انجام شودگیج می شوند که چه مقدار برای آنها نیاز است 0.5 سی سی؟ 1 سی سی ؟ 2 سی سی؟ و چه مقدار به شما نتایجی را که می خواهید می دهد؟

خوب، مقدار استفاده بستگی به چند عامل مختلف دارد. این شامل:

  • چین و چروک های شما چقدر عمیق است
  • چقدر از حجم صورت تحلیل رفته
  • شکل و ویژگی های صورت شما

در واقع نوع درمان پرکننده مورد نظر شما به عنوان مثال: فیلر بینی ، فیلر گونه ، فیلر لب متفاوت است و ژل های مختلفی برای درمان های مختلف از صورت استفاده می شود و ویسکوزیته آنها با یکدیگر متفاوت است.

ژل نواحی مورد نیاز صورت چند سی سی

ژل نواحی مورد نیاز صورت چند سی سی

مقدار متوسط ژل مورد نیاز برای هر قسمت از صورت چقدر است؟

خوب، بیایید آن را کمی تفکیک کنیم! یک متخصص زیبایی خوب و واجد شرایط پزشکی می داند که در هر ناحیه میزان ژل روی صورت چقدر باید استفاده کند ولی به صورت کلی می توانیم مقادیر مورد تزریق ژل  ها را برای هر ناحیه به شکل زیر بیان کنیم.

میزان ژل شقیقه

ژل های شقیقه در جوانسازی صورت افرادی که پیر هستند مناسب می باشد و نکته مهم این است که نتایج ظریف و در عین حال موثری را ارائه می‌دهد که باعث می‌شود دیگران متوجه زیبایی شما شوند بدون اینکه دلیل آن را بدانند.

 بنابراین چند سی سی ژل  برای شقیقه مورد استفاده قرار می گیرد؟ برای شقیقه می توانیم بین 0.5 سی سی تا 1 سی سی برای هر طرف در نظر بگیریم.

چند سی سی ژل زیر چشم

برای کسانی که دارای پف زیر چشم دارند و از آن رنج می برند، می توانند از ژل زیر چشم استفاده کنند، این می تواند تاثیری روی چشم های خسته بگذارد و ظاهری تازه به شما بدهد.

بنابراین چه مقدار پرکننده نیاز است تا برای زیر چشم استفاده شود؟ پزشکان از 0.4 سی سی تا 0.7 سی سی برای هر زیر چشم مورد استفاده قرار داد ، اما یک پزشک خوب از مهارت، تخصص و صلاحدید خود استفاده می‌کند تا بفهمد چقدر برای شما مناسب است و از پاسخگویی به سؤالات پرکننده زیر چشم شما بسیار خوشحال خواهند شد.

ژل گونه

یکی دیگر از درمان های باورنکردنی برای ایجاد ظاهری ظریف و جوان کننده به صورت، ژل گونه است. با زیاد شدن سن، چربی در گونه‌های ما شروع به کاهش می‌کنند و روی صورتمان می‌لغزند.

خوب! اما ژل  می تواند حالتی را به صورت اضافه کند تا ظاهری جوان را به چهره بازگرداند. بنابراین به چه مقدار ژل گونه نیاز خواهید داشت؟ باز هم، همه چیز به خود فرد و نتایجی که به دنبال دستیابی به آن هستند بستگی دارد، اما پزشکان معمولاً از 1 سی سی تا 2 سی سی برای هر گونه استفاده می کنند.

چند سی سی ژل برای بینی

چیزی را در مورد بینی خود دوست ندارید؟ چه قوز باشد، چه برآمدگی یا کج یا خیلی بزرگ، رینوپلاستی غیر جراحی یا ژل بینی، یک گزینه عالی است که نیازی به زیر تیغ زدن ندارد.

مقدار ژل  در جراحی بینی غیر جراحی چقدر است؟ مقدار ژل  مورد نیاز برای ژل بینی بسته به تغییراتی که به دنبال ایجاد آن هستید متفاوت است و بستگی به چهره فرد دارد.

ژل چین های نازولبیال

چین‌های نازولبیال خطوطی هستند که بین بینی و گوشه‌های لب‌هایتان پایین می‌آیند و این نشانه‌ای از پیری است که در 30 سالگی شروع می‌شود.

اگر چیزی است که شما را آزار می دهد، می توان از ژل برای درمان آن ناحیه استفاده کرد و به طور معمول، پزشک از 0.5 سی سی تا 1.5 سی سی در هر طرف برای رفع چین های نازولبیال استفاده می کند، البته بسته به فرد و میزان عمق خطوط متفاوت است.

چند سی سی ژل برای لب نیاز است؟

ژل های لب که احتمالاً شناخته شده‌ترین ژل های پوستی است، در چند سال اخیر به لطف نتایج ظریف که می‌توانند داشته باشند، بسیار محبوب شده‌اند.

چه بخواهید لب های خود را آبرسانی کنید، چه بخواهید عدم تقارن لب را برطرف کنید یا لب های خود را حجیم کنید، بزرگ کردن لب به شکل تزریق ژل لب گزینه شگفت انگیزی است.

اما به چه مقدار ژل لب نیاز خواهید داشت؟ خوب، این به فرد و اهداف لب بستگی دارد، اما می تواند از 0.7سی سی تا 2 سی سی متفاوت باشد.

یک پزشک خوب در مورد گزینه های شما صحبت می کند و مقداری را بر اساس مورد فردی شما پیشنهاد می کند. همچنین ممکن است برای به دست آوردن ظاهری که به دنبال آن هستید، به چندین جلسه نیاز داشته باشید.

ژل خطوط ماریونت

خطوط ماریونت خطوطی هستند که بین گوشه های دهان و چانه شما ایجاد می شوند. و اگر آنها را داشته باشید، دقیقاً متوجه خواهید شد که منظورکدام است.

بنابراین چه مقدار ژل در خطوط ماریونت استفاده می شود؟ به طور معمول 0.5 سی سی تا 1 سی سی ژل  برای هر طرف صورت برای رفع خطوط ماریونت مورد استفاده قرار می گیرد.

ژل چانه و زاویه سازی چند سی سی باید تزریق شود؟

افزایش زاویه سازی در حال حاضر بسیار زیاد است و وقتی به تصاویر شگفت‌انگیز ژل های فک قبل و بعد از آن نگاه می‌کنید، به راحتی می‌توان متوجه شد که چرا این یک روش درمانی است که در بین مردان و زنان محبوب است و می تواند برای ایجاد یک خط فک تیز مورد استفاده قرار گیرد.

برای چانه 1 سی سی تا 2 سی سی ژل برای شکل دادن مناسب می باشد و برای زاویه سازی 1 تا 2.5 سی سی در هر طرف برای زاویه سازی مورد نیاز است.

میزان حجم دهی ژل لب ، گونه و چانه در برندهای مختلف

ژل ژوییدرم به نسبت ژل آلیاکسین دارای حجم دهی بیشتری در نواحی لب، گونه و چانه است و ژل آلیاکسین دارای حجم دهی بالاتری نسبت به ژل سیفا و آیدیا است.

در خصوص ژل آیدیا می توانیم بگوییم که دارای حجم دهی بالاتری نسبت به ژل نئوویا است و ژل نئوویا در مقایسه با ژل پرفکتا و ژل رووفیل حجم دهی بالاتری دارد.

در مورد ژل رووفیل در مقایسه با ژل نورامیس دارای حجم دهی بهتری است و کمترین میزان حجم دهی را می توانیم به ژل های فیورج و رویت رن اختصاص دهیم.

میزان حجم دهی ژل ده سی سی در مارکهای مختلف

ژل EPTQ نسبت به ژل رپلنژن دارای حجم دهی بیشتری است و ژل رپلنژن در مقایسه ژل رووفیل و ژل آدری حجم دهی بالاتری دارد. ژل دنه بی از تمام ژل های گفته شده از نظر حجم دهی پایین تر است.

نتیجه گیری میزان ژل مورد نیاز صورت

با این حال، بسته به مواردی مانند ناحیه تحت درمان و سن شما، میزان استفاده از ژل  مورد نیاز برای این نوع بهبود هنوز هم می‌تواند متغیر باشد.

به عنوان مثال، یک بیمار در 30 سالگی که می‌خواهد گونه‌هایش اندکی برجسته شود تا بیشتر شبیه به 20 سالگی باشد، ممکن است با یک شخص دیگر که دارای سن بیشتری است متفاوت باشد.


موضوع مرتبط :

آیا تزریق ژل صورت و لب خطرناک است؟

بهترین فیلر لب کدام است؟

عوارض تزریق ژل لب و صورت

ژل هیالورونیک اسید

انواع مارک های ژل ها و فیلرهای پوستی