ژل فیلر تزریق واژن خانم Labia Filler تنها به پزشکان صورت می پذیرد.

ژل فیلر واژن چیست؟

یکی از روش های محبوب و موثر جوان سازی واژن ، استفاده از ژل واژن برای پر کردن لبه بزرگ است. این روش که گاهی اوقات “پف لبه واژن” نامیده می شود ، از محصولات اسید هیالورونیک برای پر کردن ناحیه استفاده می کند و علائم پیری پوست را کاهش می دهد.

جوانسازی واژن چیست؟

از نظر پزشکی به عنوان لابیاپلاستی نامیده می شود ، جوانسازی لبه واژن یکی از روش هایی است که باعث بهبود لبه های واژن ، یا لبه های کوچک و یا بزرگ می شود. هر دو در ناحیه خارجی واژن قرار دارند.

درباره تزریق ژل هیالورونیک اسید به واژن

تقویت لبه واژن با ژل ، روشی است که حجم ظاهری لبه های ماژورا را برای ظاهر جوان افزایش می دهد. روند طبیعی پیری باعث کند شدن تولید کلاژن شده و باعث ایجاد چین و چروک و افتادگی پوست در سراسر بدن می شود – واژن نیز از این قاعده مستثنی نیست. بارداری ، زایمان و یائسگی نیز می توانند باعث کاهش حجم لابیا شوند.

مواد ژل هیالورونیک اسید مانند Restylane ، Perlane و Juvederm را می توان برای بهبود فوری اندازه لابیا تزریق کرد. معمولاً برای بزرگ شدن لابیا با سایر روش های جوانسازی واژن مانند سفت شدن با لیزر یا فرکانس رادیویی همراه است. در طی این روش ساده ، ممکن است یک کرم بی حس کننده موضعی روی لابیا برای راحتی بیمار استفاده شود. ژل فیلر در نقاط مختلف و اعماق مختلف به لابیا تزریق می شود تا ظاهری طبیعی داشته باشد. پس از درمان ، نتایج بلافاصله قابل مشاهده خواهد بود و بیماران می توانند تمام فعالیت های طبیعی خود را از سر بگیرند.

هدف از بزرگ شدن لبه ها ایجاد ظاهری جوانتر از لب های بزرگ است.

از ژل فیلر واژن برای افزایش حجم لب بزرگ (لبه های بزرگتر دستگاه تناسلی) استفاده می شود.

با افزایش سن ، وزن زیادی از دست می دهند یا زایمان می کنند ، ممکن است لابیا تغییر شکل دهد و حالت شل شدن ، شل شدن و کمتر پر شدن یا تخلیه پیدا کند. زنان ممکن است از ظاهر آن ناراحت شده و یا در هنگام رابطه جنسی دچار ناراحتی شوند. از دست رفتن صدا و استحکام لبه های بزرگ می تواند به دلیل از بین رفتن محافظت در برابر اصطکاک و ضربه بیش از حد باعث ناراحتی شود. همچنین ممکن است در هنگام مقاربت احساس کمتری داشته باشند. از بین رفتن پر و پا بودن لبه های بزرگ نیز می تواند منجر به خشکی بیشتر پوست واژن شود ، باعث ایجاد ناراحتی ، تحریک و درد در هنگام رابطه جنسی شود.

چه کسی ممکن است به تزریق ژل به واژن نیاز داشته باشد؟

زنانی که آرزو دارند لب بزرگتر از سنی کامل تر ، ملایم تر و محکم تر باشند ، انتخاب پرکننده لب را انتخاب می کنند.

چه کسی تزریق ژل به واژن را انجام می دهد؟

تزریق ژل به واژن یک عمل پزشکی زیبایی شناختی نسبتاً جدیدی هستند و بهتر است توسط متخصصی انجام شود که برای انجام آنها آموزش دیده باشد ، یک جراح ماهر است و چنین اقدامات را به طور منظم انجام می دهد.

از چه چیزی برای فیلر واژن استفاده می شود؟

چندین ماده وجود دارد که می تواند برای پرکننده واژن عمل کند. پرکننده چربی با چربی مخصوص بیماران انجام می شود که معمولاً از ران داخلی گرفته می شود. پرکننده چربی طبیعی است و هیچ واکنش آلرژیک ایجاد نمی کند. حدود ۶۰٪ چربی دوباره جذب می شود ، ۴۰٪ دیگر نتیجه طولانی مدت می دهد.

هیالورونیک اسید ماده ای است که به طور طبیعی در بدن انسان وجود دارد. این ماده توانایی ویژه ای در اتصال آب دارد از این رو باعث مرطوب شدن بافت ، صاف بودن و کمک به حرکت (مفصل و عضلات) می شود. هیالورونیک اسید در تمام سلول ها وجود دارد. همانطور که سلولهای پیر توانایی تولید هیالورونیک اسید را از دست می دهند و سلولها توانایی نگهداری آب را از دست می دهند ، بنابراین ، بافت قابلیت ارتجاعی ، شکل صاف و چاق خود را از دست می دهد. تزریق هیالورونیک اسید با اتصال به آب به عنوان پر کننده فضا عمل می کند ، باعث افزایش رطوبت و کاهش خشکی می شود. تزریق هیالورونیک اسید به لابیا باعث ایجاد حجم دلخواه به لابیا می شود و ظاهر را بهبود می بخشد و همچنین باعث افزایش احساس در هنگام رابطه جنسی می شود.

تزریق پلاسمای غنی از پلاکت منجر به واسکولاریزاسیون بهتر ، الیاف کلاژن و الاستین جدید و بازسازی عصب محیطی می شود. واژن سفت می شود ، چرب شدن بهتر ، عفونت کمتر و حساسیت بهتر ، عادی سازی pH و مخاط واژن کمتر است.

ماندگاری ژل تزریق به واژن چه مدت طول می کشد؟

ماندگاری ژل در واژن آن ۱۲-۲۴ ماه است.

زمان تزریق ژل به واژن چه مدت طول می کشد؟

این روش در صورت استفاده از هیالورونیک اسید حدود ۱۵ دقیقه است

آیا تزریق ژل به واژن درد دارد؟

خیر ، متخصص زنان از تزریق بی حسی موضعی برای این روش استفاده می کند و از شما می خواهد قبل از عمل کرم بی حس کننده را روی لابیا بمالید

عوارض جانبی ژل واژن چیست؟

این یک روش ایمن است و عوارض جانبی آن نادر است. تورم ، قرمزی ، درد ، خارش ، تغییر رنگ ممکن است ایجاد شود. پرکننده  هیالورونیک اسید به ندرت ممکن است از محل تزریق حرکت کرده و ظاهری نامطلوب ایجاد کند. به ندرت ممکن است به پرکننده اسید هیالورونیک واکنش نشان داده شود.

چه مقدار ژل به واژن تزریق می شود؟

میزان پر شدن در هر نفر بسته به اندازه لبه ها ، درجه افتادگی و خواسته بیماران بستگی خواهد داشت.

تفاوت بین ژلهای هبالورونیک اسید واژن مختلف چیست؟

متخصص زنان معمولاً بر اساس موجود بودن و کیفیت ژل هیالورونیک اسید ژل مناسب برای واژن را انتخاب می نماید.

The post ژل فیلر واژن Labia Filler first appeared on ژل هیالورونیک و فیلر و فروش بوتاکس ۷۷۵۱۵۷۰۸ در شرکت نیک NIK CO.