آخرین اخبار از طراحی

ژل اسکالپترا Sculptra Filler چگونه ژلی است؟ نماینده فروش ژل اسکالپترا در ایران کیست؟ این ژل ساخت کدام کشور است؟ عوارض جانبی این ژل چیست؟

ژل اسکالپترا چیست؟

ژل اسکالپترا Sculptra Aesthetic یک محرک کلاژنساز پلی ال ال لاکتیک اسید (PLLA) است و به شما کمک می کند تا ساختار عمیق و زیرین پوست را کاهش داده تا چین و چروک صورت را کاهش دهد.

ژل اسکالپترا یک داروی تزریقی مورد تأیید FDA است که به تدریج جایگزین کلاژن از دست رفته – رایج ترین پروتئین در بدن می شود که برای تشکیل چارچوبی برای حمایت از سلول و بافت استفاده می شود – برای ماندگاری که بیش از دو سال طول می کشد.

درباره ژل اسکالپترا

ژل اسکالپترا Sculptra Aesthetic (تزریقی پلی لاکتیک اسید) برای استفاده در افراد دارای سیستم ایمنی سالم به عنوان یک رژیم واحد جهت اصلاح کمبودهای کانتور تاشو بین عمق عمیق تا عمیق و سایر چین و چروک های صورت که الگوی شبکه پوستی عمیق است (روش تزریق متقابل) مناسب است.

ژل اسکالپترا Sculptra Aesthetic نباید توسط افرادی که به هر ماده دیگری از محصول حساسیت دارند یا سابقه تشکیل کلوئید یا زخم هایپرتروفیک دارند ، استفاده شود. ایمنی در بیمارانی که باردار ، شیرده ، شیرده یا زیر ۱۸ سال نیستند ثابت نشده است.

ژل اسکالپترا Sculptra Aesthetic نیازهای تزریق منحصر به فردی دارد و فقط باید توسط یک متخصص مراقبت های بهداشتی استفاده شود. کمبودهای کانتور نباید بیش از حد اصلاح شود زیرا انتظار می رود پس از درمان به تدریج بهبود یابند.

ژل اسکالپترا نباید به داخل رگ های خونی تزریق شود زیرا ممکن است باعث انسداد عروق ، انفارکتوس یا پدیده آمبولی شود. استفاده در محل زخم های پوستی ، کیست ها ، جوش ها ، کهیر یا عفونت باید تا زمان بهبودی به تعویق بیفتد. ژل اسکالپترا نباید به ناحیه قرمز (ورمیلیون) لب یا در ناحیه اطراف مداری تزریق شود.

عوارض جانبی ژل اسکالپترا

شایعترین عوارض جانبی بعد از درمان اولیه شامل تورم ، حساسیت به لمس ، قرمزی ، درد ، کبودی ، خونریزی ، خارش و توده های محل تزریق است. سایر عوارض جانبی ممکن است توده های کوچکی در زیر پوست باشد که گاهی اوقات هنگام فشار دادن روی ناحیه تحت درمان قابل مشاهده هستند. توده های بزرگتر ، برخی با شروع تأخیر همراه با یا بدون التهاب یا تغییر رنگ پوست نیز گزارش شده است.

ژل اسکالپترا Sculptra Aesthetic فقط از طریق یک پزشک باید تجوزی شود. دستورالعملهای کامل تزریق را پزشکان می دانند.

نواحی مناسب جهت تزریق ژل اسکالپترا 

ژل اسکالپترا برای اصلاح چین و چروک های کم عمق تا عمیق صورت استفاده می شود. با استفاده از روش تزریق مناسب از یک متخصص آموزش دیده ، ژل اسکالپترا از نظر بالینی برای موارد زیر تأیید شده است:

چین های عمیق بین بینی و دهان (چین های بینی) که به آنها “خطوط لبخند” نیز گفته می شود

خطوط لب (خطوط ماریوت)

چروک چانه

پروتکل تزریق ژل اسکالپترا 

به طور متوسط ، ممکن است به یک سری از سه جلسه درمانی در طی چند ماه نیاز باشد. تعداد تزریقات در هر جلسه بسته به درجه اصلاح مورد نیاز و برنامه درمانی تعیین شده توسط شما و متخصص شما متفاوت خواهد بود.

ماندگاری ژل اسکالپترا

ژل اسکالپترا به گونه ای طراحی شده است که نتایج قابل توجهی را به شما ارائه می دهد که به تدریج ظاهر می شود و می تواند بیش از دو سال ماندگاری داشته باشد. اگر نتایج فوری را مشاهده نمی کنید ناامید نشوید. چند روز پس از تزریق ژل اسکالپترا ، ممکن است مانند قبل از تزریق به نظر برسید. این طبیعی و موقتی است. پروتکل تزریق ژل اسکالپترا با متوسط سه جلسه درمانی در طی چند ماه ، اثرات کامل خود را ارائه می دهد. از آنجا که نتایج به تدریج اتفاق می افتد ، با مقایسه تصاویر قبل از درمان و دو ماه پس از درمان ، نتایج کم رنگ و در عین حال قابل توجهی را در کاهش چین و چروک صورت مشاهده خواهید کرد.

چه مدت پس از تزریق ژل اسکالپترا می توان آرایش کرد؟

در صورت عدم وجود عارضه ، ممکن است چند ساعت پس از تزریق ژل اسکالپترا آرایش کنید. پس از تزریق حتماً با پزشک خود مشورت کنید.

آیا ژل اسکالپترا بی خطر است؟ عوارض جانبی ژل اسکالپترا چیست؟

ژل اسکالپترا دارای تاییدیه FDA در ایالات متحده است و از سال ۱۹۹۹ در سراسر جهان مورد استفاده قرار می گیرد.

از آنجا که ژل اسکالپترا فاقد هرگونه اجزای انسانی و حیوانی است ، قبل از درمان به آزمایش آلرژی نیازی نیست.

عوارض جانبی گزارش شده شامل درد در محل تزریق ، قرمزی ، کبودی ، حساسیت به لمس ، خارش و توده ها ، خونریزی یا تورم است. برجستگی های کوچک زیر پوست گاهی اوقات هنگام فشار دادن روی ناحیه تحت درمان قابل مشاهده است. توده های بزرگتر ، همراه یا بدون التهاب نیز گزارش شده است.

انواع و مدت عوارض جانبی ممکن است متفاوت باشد. اگر عوارض جانبی دارید ، با پزشک خود مشورت کنید.

چه کسانی تزریق ژل اسکالپترا انجام می دهند؟

متخصصانی که برای تزریق ژل اسکالپترا آموزش دیده اند و مجوز فعالیت را دارند ، می توانند تزریق را انجام دهند. این می تواند شامل دستیاران پزشک ، پرستاران و سایر پرسنل آموزش دیده باشد.

اسکالپترا ساخت کدام کشور است

ژل اسکالپترا  ساخت شرکت گالدرما Galderma در کشور سوئیس می باشد. از دیگر برندها و محصولات تولیدی این شرکت می توان به ژل رستلین و بوتاکس دیسپورت اشاره نمود. اما این محصول توسط شرکت سنکلر که محصولاتی مانند ژل پرفکتا را تولید می کند، توزیع می گردد.

هزینه تزریق ژل اسکالپترا

عوامل مختلفی وجود دارد که هزینه تزریق ژل اسکالپترا را تعیین می کند ، از جمله:

تعداد جلسات تزریق مورد نیاز

تعداد ویال های زیبایی ژل اسکالپترا که در هر جلسه استفاده می شود

درجه تصحیح لازم توسط شما و متخصص شما تعیین شده است

هزینه های متخصص

تخفیف و پیشنهاد ویژه

موقعیت جغرافیایی

از آنجا که هزینه های تزریق در افراد مختلف متفاوت خواهد بود ، بهترین راه برای تعیین هزینه های پیش بینی شده مراجعه به پزشک است. هزینه های کل بسته درمانی به طور متوسط ​​می تواند از ۱۰۰۰۰۰۰ تا ۳۰۰۰۰۰۰ تومان باشد که بسته به فاکتورهای زیادی از جمله موارد ذکر شده در بالا.

مقایسه هزینه گزینه های جوانسازی صورت می تواند چالش برانگیز باشد ، زیرا این امر به نتایج مطلوب ، مقدار محصولی که دکتر شما پیشنهاد می دهد ، پاسخ شما به درمان و مدت زمان طولانی نتیجه بستگی دارد.

نتیجه گیری در مورد ژل اسکالپترا  

یک تزریق با پرکننده صورت که از ۳ تا ۶ ماه طول بکشد ممکن است در مقابل هزینه ای کمتر از یک روش درمانی که بسیار طولانی تر است داشته باشد ، اما به طور کلی به دوره های درمانی اضافی نیاز دارد تا اثر را برای مدت زمان مشابه با یک درمان طولانی تر حفظ کنید. ممکن است بخواهید هزینه کل را با گذشت زمان در نظر بگیرید.

The post ژل اسکالپترا Sculptra Filler first appeared on ژل هیالورونیک و فیلر و فروش بوتاکس در شرکت نیک NIK CO.

۸ علت چین و چروک پوست صورت می باشد. به تشریح این موارد می پردازیم.

آفتاب و سیگار کشیدن؛ برخی از مقصران چین و چروک فشار زیادی پیدا می کنند. اما در مورد عادت های روزمره که می توانند منجر به ایجاد خطوط ریز و خفا بیشتر … شوند ، چه می کنید؟ در اینجا ، ما از متخصصان پوست ، جراحان پلاستیک و یک پرستار زیبایی استفاده کردیم تا درباره کارهایی که ناخواسته انجام می دهیم و می تواند منجر به پیری پوست شود صحبت کنیم. به علاوه ، آنها در حال به اشتراک گذاشتن راه حل هایی برای مقابله با این ریز تجمع های چین و چروک هستند که ممکن است در طول روز رخ دهد. از نحوه نگه داشتن تلفن خود تا آن کوکی ظهر ، در اینجا آنچه ممکن است باعث آزار پوست شما شود – و چه کاری باید در مورد آن انجام دهید.

1. موقعیت خواب

جنیفر لوین ، جراح پلاستیک صورت در نیویورک ، می گوید که یکی از دلایل چین و چروک ، نحوه خوابیدن است. وی خاطرنشان می کند: “عمل مکانیکی خوابیدن روی صورت باعث ایجاد چین و چروک هایی می شود که در حد متوسط ​​چین و چروک نیستند.” وی برای مقابله با این موضوع ، استفاده از روبالشی ابریشمی را توصیه می کند ، زیرا “نرم” تر از پنبه است و “استرس زیادی به پوست وارد نمی کند”.

بدیهی است که تمام شب به پشت بمانید بهترین گزینه است ، اما دکتر لوین افراد زیادی را که در خواب تمرین می کنند می بیند. او می گوید: “من اغلب می توانم تشخیص دهم که کسی به پهلو خوابیده است و اختلاف آن در کناره های صورت است.” “آن طرف اغلب به مواد تزریقی بیشتر مانند پرکننده برای اصلاح نیاز دارد.” متخصص پوست با این نظر موافق است. با استفاده از ژل هیالورونیک اسید آن چین و چروک های گونه و اطراف دهان را درمان کنید و به یکی از بالش های مخصوص خواب بروید ، “زیرا آنها می توانند به شما” آموزش دهند تا با صورت بالا بخوابید “. یکی را امتحان کنید: بالش نارس پیر سن پرستار جیمی زیبایی.

خوابیدن به پهلو همچنین باعث ایجاد چین و چروک در قفسه سینه می شود (برخی از افراد آنها را “چروک زدن” می نامند). روش های درمانی شامل لیزر ، روکش مجدد لیزر است.

2. نوشیدن از نی

نوشیدن آب از داخل نی ، باعث جمع شدن بیش از حد لب ها در اثر انقباض عضله orbicularis oris می شود – یک حلقه مانند عضله ای که لب ها را احاطه کرده است – دهان هر روز هزاران بار ، اگر نه میلیون ها بار ، هنگام صحبت یا غذا خوردن حرکت می کند ، که در حال حاضر خطر ایجاد خطوط ظریف در اطراف دهان را افزایش می دهد. برای جلوگیری از این چین و چروک ها ،  از نی استفاده کنید (محیط نیز از شما تشکر می کند) و به جای آن از کنار یک فنجان یا لیوان میل کنید.

3. گردن فناوری

به اصطلاح “گردن فناوری” در نتیجه خم شدن سر و پایین نگاه کردن به تلفن شما ایجاد می شود. این حرکت منجر به شلی و چین و چروک می شود. او توصیه می کند تلفن خود را تا سطح چشم نگه دارید تا آسیب را کاهش دهد. او می گوید: “درمان های مورد علاقه من تعدیل کننده های عصبی هستند – بوتاکس ، دیسپورت ، و زئومین – و همچنین سفت شدن پوست با سونوگرافی میکرو فوکوس می تواند کمک کند. وی توصیه می کند خطوط افقی گردن را با بوتاکس درمان کنید و می گوید یک محلول غنی از پلاکت (PRP) می تواند باعث بهبود خطوط و چین و چروک شود.

4. کاهش وزن

کاهش وزن برای یک فرد سالم چیز خوبی است ، اما می تواند عواقب ناخواسته ای داشته باشد. تناسب اندام یک نقطه ضعف دارد. همانطور که بدن را تن می کنیم و درصد چربی بدن را کاهش می دهیم ، مقداری از چربی صورت و گردن خود را از دست می دهیم. در حالی که کمی از دست دادن چربی در این مناطق می تواند جذاب باشد ، کاهش قابل توجهی می تواند منجر به عمیق شدن چین ها ، برجستگی بیشتر چین و چروک ها و ایجاد حفره در اطراف چشم و شقیقه شود. وی می گوید: “به طور خلاصه ، بیمار فوق العاده متناسب اغلب در صورت و گردن پیرتر از سن خود به نظر می رسد.

بیماران ورزشکار به دنبال راه هایی برای تجمع این مناطق کمبود حجم از طریق تزریق مواد پرکننده یا پیوند چربی صورت هستند. تزریق مواد پرکننده معمولاً شامل انتقال مواد پرکننده قابل جذب به آرامی به قسمت های فرورفته مانند شقیقه ها ، گونه ها و ناحیه بالای استخوان گونه ، فرورفتگی ها و چین های اطراف دهان است. پیوند چربی صورت با استفاده از چربی خالص شده از محل اهدا کننده ، مانند شکم یا ران ، برای پر کردن مناطق انتخاب شده و بازگرداندن حجم به همین ترتیب عمل می کند.” برخلاف پرکننده های پوستی که هر شش تا 12 ماه باید لمس شوند ، انتظار می رود با گذشت زمان حدود 60 تا 70 درصد از پیوند چربی باقی بماند.

5. شکر

شکر ، پوست را از طریق فرایندی به نام گلیکاسیون که به کلاژن و الاستین آسیب می رساند ، پیر می کند. وی توصیه می کند: این امر درمورد اجتناب کامل نیست بلکه در حد اعتدال است” ، افزود که این کار به سادگی انتخاب شراب قرمز با رسوراترول به جای سفید است. سایر کربوهیدرات های تصفیه شده ، مانند ماکارونی و برنج سفید ، نیز علت پیری پوست و چین و چروک بسیار دست کم گرفته شده است. محدود کردن قندها به طور کلی به پوست و بدن شما کمک می کند. یک روش درمانی جدید برای سفت شدن پوست که باعث افزایش کلاژن در لیفتینگ و تن بدون درد می شود و هیچ کسری ندارد. سایر روش های تحریک کننده کلاژن شامل موارد تزریقی مانند ژوویدرم است.

6. چشم چرانی

مرتباً معاینه چشم کنید. و سعی کنید اولین چیزی که صبح به صورت چشمک زدن نیاز است ، به تلفن خود نگاه نکنید. در صورتی که برای گسترش مجموعه عینک آفتابی خود به دلیل دیگری احتیاج داشتید. داشتن آنها در هنگام بیرون رفتن ضروری است. چشمی در زیر نور آفتاب می تواند به حکاکی خطوط گلابلا – خطوط عمودی بین ابروها کمک کند. خطوط با عمل عضلات راه راه و عضلات پروسروس عمیق تر می شوند. ما به طور غیر ارادی این عضلات را در زیر نور آفتاب منقبض می کنیم تا به قسمت پایین ابرو برای پایین آوردن چشم در برابر آفتاب کمک کنیم. بنابراین هنگامی که بدون عینک آفتابی در معرض تابش آفتاب هستید ، در واقع می توانید 11 خط خود را بدتر کنید. بوتاکس و سایر سلولهای عصبی آن برای رفع این مسئله استفاده می شود.

7. عدم تقارن فک

در بیماران مبتلا به عدم تقارن فک ، خطوط پنجه کلاغی قابل توجهی (یعنی خطوط در قسمت خارجی چشم) را مشاهده کرده است. برخی از بیماران با گزش غیرطبیعی با افزایش خطوط در یک طرف صورت در مقایسه با طرف دیگر مواجه می شوند. برای این بیماران ، نه تنها بوتاکس یا تزریقات دیگر نورومدولاتور برای کاهش حضور خطوط انجام می دهیم ، بلکه توصیه می کنیم یک مشاوره دندانپزشکی نیز داشته باشیم.”

8. مالیدن چشمان خود

این که به دلیل آلرژی ، خستگی یا از بین بردن آرایش باشد ، مالیدن چشم دلیل دیگری برای ایجاد خطوط ریز و چین و چروک است. این باعث تحریف بیش از حد این پوست ظریف می شود که منجر به افزایش شلی ، خطوط ریز و حتی تغییر رنگ می شود. به جای مالش و تحریف پوست پلک ، وی توصیه می کند که از حرکت بلات استفاده کنید تا آرایش چشم را به آرامی از بین ببرد. برای کسانی که با خارش چشم یا آلرژی فصلی سر و کار دارند ، استفاده از قطره چشمی یا مصرف داروهای آنتی هیستامین را طبق دستور پزشک در نظر بگیرید. کمپرس سرد نیز برای تسکین چشم های تحریک شده انتخاب خوبی است.

The post ۸ علت چین و چروک پوست صورت appeared first on انواع بوتاکس | نمایندگی اصلی فروش.

فروشندگان در اکثر کسب و کارها نگرانی مداوم در خصوص قطعی کردن قراردادهای فروش دارند.

قطعی کردن این قرارداد به معنای تمام شدن فرآیند فروش است. از آنجایی که ممکن است عوامل مختلفی بر انصراف مشتریان از خرید تأثیر بگذارد به همین دلیل قطعی کردن خرید می تواند یک موفقیت در زمینه فروش محسوب شود. نمی توان این واقعیت را انکار کرد که تمامی فرآیندهای مشتری یابی در نهایت با هدف فروش انجام می شود. اگر شما بتوانید مشتریانی را جذب کنید ولی در بستن قراردادهای فروش و قطعی کردن فروش موفق شوید در واقع کاری از پیش نبرده اید.

اگر طرف قرار داد شما یک شرکت یا سازمان است این واقعیت بیشتر از قبل خود را نشان می دهد. چرا که در معاملاتی که بین شرکتها اتفاق می افتد قطعاً شرکتها نسبت به مشتریان معمولی ، به دنبال سودهای بیشتری از معاملات هستند. آنها در پی کسب حداکثر امتیازات از طریق این معامله هستند و همین کار را دشوار خواهد کرد. اگر قصد دارید حضوری دائمی در بازار داشته باشید و مشتریان خود را تحت تأثیر قرار دهید به تکنیکهایی که در این مقاله به شما پیشنهاد می دهیم توجه کنید.

یک) انتقال احساس تعامل و دوستی

قبل از اینکه مرحله پایانی یک فروش یعنی بستن قرارداد فروش یا قطعی کردن آن را انجام دهید بهتر است در مشتریان خود احساس دوستی و تعامل متقابل را برقرار کنید. اگر مشتری شما نتواند یک احساس مشترک با شما پیدا کند حتی ممکن است قرارداد بسته شده فی ما بین را نیز لغو کند. بنابراین ، اگر به دنبال قطعی کردن قراردادهای فروش خود هستید و تمایل دارید در بلند مدت با مشتریان خود ارتباط داشته باشید باید قبل از تمام شدن مراحل فروش این احساس نزدیکی و تعامل را بین خود و مشتریانتان ایجاد کنید.

در این مرحله نکته اساسی که باید به آن توجه کنید این است که تمامی سوالات مشتریان خود را با دقت و صبورانه پاسخ دهید چرا که آنها از طریق این سوالات می توانند به میزان صداقت و در عین حال میزان اهمیتی که به مشتریان می دهید پی ببرند.

دو) تحقیقات برای شناخت مشتریان

اگر کسب و کار شما بخش تحقیق و توسعه نداشته باشد نمی توانید در فرآیند فروش ، با مشتریان اصلی خود دیدار داشته و محصولتان را به آنها معرفی کنید. بهتر است بخش تحقیقات بازار خود را تقویت کنید تا از بهترین روشها برای معرفی محصول و برند خود به مشتریان استفاده کنید.

سه) مشورت با همکاران

بهتر است قبل از شروع مرحله فروش بر سر شرایط و قیمت آن با همکاران خود مشورت کنید و مواردی که هنگام معامله با مشتریان قرار است مطرح کنید را در آن جلسه بیان کنید. پس از جمع بندی مسائل گفته شده می توانید به یک نتیجه گیری درست برای ارتباط با مشتریان برسید و ارتباط بسیار مناسبی را با آنها برقرار کنید. همچنین نحوه برقراری ارتباط نیز بسیار مهم است. بهتر است گفتگوی رو در رو با مشتریان داشته باشید. محل جلسه گفتگو ، زمان و نوع برقراری ارتباط شما بسیار مهم است.

چهار) پاسخگویی به انتقادات مشتریان

به نظر مشاوره بازاریابی ، یکی از چالشهای مهم در فرآیند فروش زمانی است که فروشندگان با انتقادات مشتریان مواجهه می شوند. متأسفانه برخی از فروشندگان نسبت به انتقادات مشتریان بی توجه هستند و از اهمیت پرداختن به این موضوع بی اطلاع هستند. هر فروشنده ای باید آمادگی رو به رو شدن با این دسته از مشتریان را داشته باشد و سوالات آنها را با صبوری پاسخ دهد.

پنج) تعیین تاریخ برای پایان دادن معامله

بهتر است پس از گفتگویی که با مشتریان خود داشتید تاریخی را برای قطعی کردن فروش تعیین کنید. اگر این کار را انجام ندهید ممکن است بسیاری از تلاشهای شما برای فروش محصولتان به نتیجه نرسد. همچنین داشتن چنین برنامه ای نشان می دهد که شما در کار خودتان دقیق هستید و تمایل ندارید فرصتها را از دست بدهید.

نظر شما

The post تکنیکهای قطعی کردن قرارداد فروش با مشتریان appeared first on بازاریابی , مشاور بازاریابی , آموزش بازاریابی | پارک بازاریابی ایران.

Oil prices eased on Wednesday after a surprise build-up in US crude stockpiles stoked concerns about a global supply glut even as a spike in global COVID-19 cases fuelled fears of a slower recovery in fuel demand. Brent crude futures for December delivery were at $42.70 a barrel, down 46 cents,...

ایمنی ژل هیابل

این محصول برای استفاده منحصرا توسط پزشکان حرفه ای که در تکنیک تزریق پر کردن ایمپلنت تسلط دارند ، در نظر گرفته شده است. این برنامه شما را با HYABELL آشنا می کند اما نمی تواند تمام جزئیات مربوط به نیازهای خاص شما را ارائه دهد. در مورد ترکیب ، موارد مصرف ، موارد منع مصرف ، ناسازگاری و عوارض جانبی از پزشک خود بخواهید.

نحوه تزریق هیابل

ژل HYABELL از هیالورونیک اسید غیر حیوانی ساخته شده و حاوی ۰٫۳٪ لیدوکائین است. اینها وسایل پزشکی هستند که برای تزریق توسط پزشکی با تجربه به طور خاص در تکنیک های پر کردن چین و چروک صورت از طریق تزریق درم و بافت زیر جلدی تزریق می شوند.

ناحیه ای که باید تحت درمان قرار گیرد باید قبل از تزریق با محلول ضد عفونی کننده به درستی تمیز شود. درمان آسان و سریع است. به لطف جریان و تزریق صاف آن ، استفاده از سوزن های بسیار نازک ، تزریق دقیق ، ساده و تقریباً بدون درد است. بسته به حساسیت شما ، ممکن است یک کرم بیهوشی مناسب باشد. در بعضی از مناطق حساس مانند لب ها ، توصیه می شود که بی حسی موضعی انسداد اعصاب به شما بدهد. با استفاده از سوزن های نازک محصور (۲۷G) محصولات ژل هیابل می توانند به آرامی در درم میانی یا عمیق یا بافت زیر جلدی تزریق شوند. پزشک می تواند از انواع تکنیک های تزریق ثابت استفاده کند. پس از تزریق ، ناحیه تحت درمان ماساژ داده می شود تا ژل هیابل پخش شود

مقدار تزریق ژل هیابل مورد استفاده بستگی به اثر پرکردن مطلوب دارد. تزریق با ژل هیابل به شما جلوه ای پر کننده و حجم بهینه می دهد.

تزریق برای پزشک آسان است و به دلیل وجود لیدوکائین ، تقریبا بدون درد در هنگام تزریق است. همچنین ، جدیدترین تکنیک توسعه باعث می شود که محصول کمتری تزریق شود و در عین حال نتیجه مورد نظر را نیز بدست آوریم. به هیچگونه تصحیح بیش از حد نیاز نیست.

زیست سازگاری ژل هیابل

تمام آزمایشات مناسب برای ایمنی ژل هیابل (به اصطلاح آزمایش های زیست سازگاری) انجام شده است. این آزمایشات طبق جدیدترین هنجارها و استانداردهای صنعت بین المللی انجام می شود.

علاوه بر آزمایشات استاندارد بین المللی ، مطالعات بیشتری درباره واکنش پذیری با محصول هیابل اولترا انجام شد. حتی پس از ۱۲ ماه ، نتایج پس از کاشت تحمل و پذیرش بالایی از هیابل در را نشان داد.

 

توضیحات فنی ژل هیابل آلمان

ژل هیابل از طریق تزریق روان باعث راحتی بیشتر بیمار و پزشک می شود. نیروی اکستروژن پرکننده های پوستی هیالورونیک اسید از نظر بالینی مرتبط است ، زیرا پزشک باید پرکننده پوستی اسید هیالورونیک را از طریق یک سوزن نازک به بافت نرم تزریق کند. نیروی اکستروژن سرنگهای پرشده را می توان با استفاده از یک دستگاه آزمایش مطابق با DIN EN ISO 7886-1 تعیین کرد.

نمودار فوق به طور قابل توجهی نیروی کم و اکستروژن همگن فیلر هیابل در مقابل دیگران را نشان می دهد. اندازه گیری های نیروی اکستروژن با یک سوزن ۲۷G انجام شد. خاصیت ارتجاعی و ویسکوزیته پرکننده های اسید هیالورونیک مستقیماً متناسب با حجم دهی و قابلیت لیفتینگ آنها در بافت نرم است. شکل بالا خصوصیات رئولوژیکی ژل فیلر HYABELL® در مقابل پرکننده های تجاری موجود را نشان می دهد. پرکننده های هیابل دارای مدول الاستیک G ‘و مدول چسبناک G’ ‘با اثر پرکردن بهتر و مدت زمان طولانی تر در بافت نرم هستند. نتایج تزریق بلافاصله قابل مشاهده ، طبیعی و با دوام هستند (از ۶ تا ۱۴ ماه).

ماندگاری ژل هیابل

ماندگاری ژل هیابل پس از تزریق حداقل ۶ ماه و حداکثر ۱۴ ماه خواهد بود.

The post ژل هیابل آلمان Hyabell first appeared on ژل هیالورونیک و فیلر و فروش بوتاکس در شرکت نیک NIKMEDCO.

نماینده فروش ژل مستر تریت را اگر می خواهید تا بتوانید از یک مرکز خرید ژل مستر تریت بگیرید ، می توانید با کارشناس فروش ژل مستر تریت تماس بگیرید.

فروش ژل مستر تریت فقط به پزشکان در گروه بازرگانی نیک صورت می پذیرد. ژل مستریت جزو ژل های هیالورونیک اسید 10cc در بازار می باشد. برند مستر تریت متعلق به کشور آمریکا است اما در حال حاضر در کشور چین تولید می شود. ژل مستر تریت اصلی 10 سی سی برای نواحی مختلف بدن مانند باسن و سینه می باشد. همچنین پزشکان می توانند ژل مسترتریت را به نواحی مختلف صورت مانند لب ، چانه ، گونه و همچنین زاویه سازی استفاده می کنند.

The post ژل مستر تریت Master Treat appeared first on واردات و فروش ژل ۷۷۵۱۵۷۰۸ ، بوتاکس و مواد مزوتراپی.

OPEC and allied producers have pledged action to support the oil market as concerns mounted that a second wave of the Covid-19 pandemic will hobble demand and an earlier plan to raise output from next year would further depress prices. OPEC has said no-one should doubt the group’s commitment to...
Oil prices fell on Monday after reports that China’s third-quarter economic growth did not rise as much as expected, underscoring concerns that surging coronavirus cases globally are impacting demand in the world’s largest oil importer. The world’s second-largest economy in the third quarter...

هیاکورپ لیپس  HYAcorp Lips

لبهای HYAcorp یک کاشت پوستی قابل جذب و با خلوص بالا است. این یک وسیله پزشکی است که فقط برای یکبار مصرف طراحی شده و از اسید هیالورونیک منشا غیر حیوانی تولید می شود.

لبهای HYAcorp گزینه عالی برای افزایش لب است.

کاربرد محصول هیاکورپ لیپس

لبهای HYAcorp برای ترمیم حجم و خط لبها در نظر گرفته شده است. مدت زمان اثر پر کردن می تواند متفاوت باشد و به عمق و منطقه تزریق بستگی دارد. نتایجی که می توان بدست آورد به نوع پوست و تغییرات درخواستی بستگی دارد.

1 ml HYAcorp Lips contains:

 • Hyaluronic acid2.0 mg
 • Hyaluronic acid cross-linked16.0 mg
 • Sodium chloride6.9 mg
 • Water for injection ad1.0 ml

 

هیاکورپ فیس 

HYAcorp Face کاشت پوستی قابل جذب و با خلوص بالا است. این یک وسیله پزشکی است که فقط برای یکبار مصرف طراحی شده و از اسید هیالورونیک منشا غیر حیوانی تولید می شود.

HYAcorp Face – محصول کلاسیک ما برای چندین کاربرد صورت در دو اندازه مختلف ارائه می شود.

کاربرد محصول هیاکورپ صورت

HYAcorp Face برای ترمیم حجم صورت و کانتور نشان داده شده است: جایگزین اسید هیالورونیک از دست رفته در پوست می شود ، برای جایگزینی حجم (پر کردن چین ها) ، چین های متوسط تا عمیق ، چین های بینی ، محل گونه ها ، چین های گلابلا استفاده می شود. HYAcorp Face را در ناحیه اطراف دهان (پلک ، پنجه کلاغی ، حلقه های زیر چشم) تزریق نکنید. مدت زمان اثر پر کردن می تواند متفاوت باشد و به عمق و منطقه تزریق بستگی دارد. نتایجی که می توان بدست آورد به نوع پوست و تغییرات درخواستی بستگی دارد.

1ml HYAcorp Face contains:

 • Hyaluronic acid2.0 mg
 • Hyaluronic acid cross-linked20.0 mg
 • Sodium chloride6.9 mg
 • Water for injection ad1.0 ml

هیاکورپ فاین

HYAcorp Fine کاشت پوستی قابل جذب و با خلوص بالا است. این یک وسیله پزشکی است که فقط برای یکبار مصرف طراحی شده و از اسید هیالورونیک منشا غیر حیوانی تولید می شود.

HYAcorp Fine حاوی HA طبیعی برای مرطوب سازی پوست است.

کاربرد HYAcorp Fine 

اسید هیالورونیک از دست رفته را در پوست جایگزین می کند
کشش را افزایش می دهد
آبرسانی پوست را بهبود می بخشد
از طریق اثر لیفتینگ ، پوست را با ظاهری تازه فراهم می کند
نتیجه ای که می توان به دست آورد بستگی به نوع پوست و تغییرات درخواستی دارد. استفاده فقط توسط افراد پزشکی مجاز است.

1 ml HYAcorp Fine contains:

 • Hyaluronic acid sodium salt14 mg
 • Sodium chloride6.9 mg
 • Water for injection ad1 m

هیاکورپ 10 سی سی 

HYAcorp MLF1 کاشت پوستی قابل جذب و با خلوص بالا است. این یک وسیله پزشکی است که فقط برای یکبار مصرف طراحی شده و از اسید هیالورونیک منشا غیر حیوانی تولید می شود. HYAcorp MLF1 مخصوص کانتورینگ و فرم دهی بدن طراحی شده است.

کابرد هیاکورپ 10 سی سی 

HYAcorp MLF1 در نظر گرفته شده است به عنوان وسیله ای برای بازیابی حجم از دست رفته و کانتور کردن سطوح بدن استفاده شود. عمق تزریق می تواند بسته به محل درمان ، برنامه زیر جلدی و برنامه فوق فوقانی متفاوت باشد.

باسن

لب

زاویه سازی

گونه و چانه

اصلاح ناهنجاری های صورت

HYAcorp MLF1 contains:

 • Hyaluronic acid2.0 mg
 • Hyaluronic acid cross-linked20.0 mg
 • Sodium chloride6.9 mg
 • 10 ml

هیاکورپ 10 سی سی 

HYAcorp MLF2 کاشت پوستی قابل جذب و با خلوص بالا است. این یک وسیله پزشکی است که فقط برای یکبار مصرف طراحی شده و از اسید هیالورونیک منشا غیر حیوانی تولید می شود.

ترکیب ویژه HYAcorp MLF2 نتایج حجیم سازی حداکثر در کانتورینگ بدن را فراهم می کند.

HYAcorp MLF2 در نظر گرفته شده است به عنوان وسیله ای برای بازیابی حجم از دست رفته و کانتور کردن سطوح بدن استفاده شود. عمق تزریق می تواند بسته به محل درمان ، برنامه زیر جلدی و برنامه فوق فوقانی متفاوت باشد.

با HYAcorp MLF2 می توان حجم بیشتری را افزایش داد.

باسن

اصلاح ناهنجاری های صورت

گونه

چانه

زاویه سازی

The post ژل هیاکورپ HYAcorp Filler appeared first on واردات و فروش ژل ۷۷۵۱۵۷۰۸ ، بوتاکس و مواد مزوتراپی.