آخرین اخبار از طراحی

آیا باید بوتاکس را برای بهبود آسیب نخاعی امتحان کنید؟

از بوتاکس می توان برای کنترل بسیاری از عوارض ضایعه نخاعی استفاده کرد.

با این حال ، اثرات آن موقتی است ، بنابراین درک نحوه استفاده از بوتاکس برای ایجاد نتایج طولانی مدت ضروری است.

شما در شرف یادگیری نحوه کار بوتاکس و چگونگی استفاده از آن برای کمک به بهبود آسیب نخاعی هستید. بیایید شروع کنیم!

بوتاکس چیست ؟

بوتاکس (سم بوتولینوم A) یک مجموعه پروتئینی است که از باکتری Clostridium botulinum ساخته می شود.

این عمل با جلوگیری از ترشح کننده عصبی به نام استیل کولین که از انقباض عضلات شما جلوگیری می کند ، کار می کند.

از آنجا که بوتاکس از طریق تزریق تحویل می شود ، فقط در ناحیه کانونی محل تزریق تأثیر می گذارد.

به طور کلی ، اثرات بوتاکس 3-6 ماه طول می کشد. با این حال ، ایجاد مقاومت در برابر تزریق امکان پذیر است ، بنابراین ایده آل است که دوره را در بین درمان ها تا حد ممکن به تأخیر بیندازید.

تزریق های مکرر باید با فاصله کمتر از 12 هفته انجام شود.

در حالی که اثرات بوتاکس می تواند در طی چند روز قابل توجه باشد ، اما برای 2-4 هفته پس از تزریق اثر کامل نخواهد داشت.

استفاده از بوتاکس برای عوارض آسیب نخاعی

از بوتاکس می توان برای کنترل طیف وسیعی از عوارض مختلفی که ممکن است پس از آسیب نخاعی از جمله اسپاستیک ، درد نوروپاتیک ، اختلال عملکرد مثانه و تعریق بیش از حد تجربه کند ، استفاده شود.

1. برای Spasticity

آیا باید بوتاکس را برای اسپاستیسیته آسیب نخاعی امتحان کنید؟

بیماران آسیب نخاعی ممکن است اسپاستیسیته را تجربه کنند ، این زمانی است که عضلات آنها بیش از حد واکنش نشان می دهند و به طور غیرارادی منقبض می شوند.

بوتاکس به شما کمک می کند تا عضلات بیش فعال را شل کنید و حرکت را آسان تر کنید.

در حالی که تحت تأثیر بوتاکس ، بیماران آسیب نخاعی باید از اسپاستیک کاهش یافته خود استفاده کرده و در یک برنامه درمانی فیزیکی فشرده برای بازیابی حرکت شرکت کنند.

هرچه بیشتر تمرین حرکت بدون اسپاستیک را انجام دهند ، بیشتر باعث سیم کشی مجدد سیستم عصبی مرکزی (پلاستیک عصبی) می شوند ، که به آنها امکان می دهد عملکردهای تحت تأثیر SCI را دوباره یاد بگیرند.

2. برای درد

استفاده از بوتاکس برای مدیریت درد علمی

بیشتر بیماران ضایعه نخاعی درد مزمن را تجربه می کنند.

درد غیرقابل کنترل با ایجاد مشکل در انجام کارهای روزمره و استراحت کامل در شب می تواند کیفیت زندگی فرد را به شدت مختل کند.

درد می تواند نتیجه انقباضات طولانی مدت عضلات باشد ، بنابراین هنگامی که از بوتاکس برای شل شدن عضلات اسپاستیک استفاده می شود ، به تسکین درد نیز کمک می کند.

علاوه بر این ، پیشنهاد شده است که بوتاکس دارای خواص تسکین دهنده درد است و هیچ ارتباطی با شل شدن عضلات ندارد.

3. برای اختلال عملکرد مثانه

آیا بوتاکس می تواند به بیماران آسیب نخاعی مبتلا به اختلال عملکرد مثانه کمک کند

تقریباً 70-84٪ از کل بیماران آسیب نخاعی تا حدودی اختلال عملکرد مثانه را تجربه می کنند.

عضله ای که دیواره مثانه شما را تشکیل می دهد دترسور نامیده می شود و وقتی منقبض می شود ، جمع می شود و فضای کمتری برای ذخیره ادرار وجود دارد.

بوتاکس می تواند به شل شدن مواد مخدر کمک کند تا مثانه بتواند ادرار را گسترش داده و ذخیره کند.

4. برای تعریق زیاد

تعریق بیش از حد را با بوتاکس برای آسیب نخاعی درمان کنید

بسیاری از افراد به دلیل اختلال در ارتباط بین مغز و بدن ، تعریق بیش از حد (هایپرهیدروز) را پس از آسیب نخاعی تجربه می کنند.

خوشبختانه از بوتاکس می توان با جلوگیری از تکانه های عصبی در فعال سازی غدد عرق ، برای درمان هایپر هیدروز استفاده کرد.

عوارض جانبی بوتاکس برای آسیب نخاع
اگرچه استفاده از بوتاکس برای عوارض ضایعه نخاعی فواید زیادی دارد ، اما عوارض جانبی ناخواسته ای نیز وجود دارد که ممکن است آن را برای همه ایده آل نکند.

عوارض جانبی رایج بوتاکس برای عوارض آسیب نخاعی عبارتند از:

درد

کبودی

حالت تهوع

ضعف عضلانی عمومی

سردرد

خستگی

تعریق زیاد

احتباس ادرار

عفونت مجاری ادراری

بوتاکس مصپورت برای آسیب نخاعی: آیا باید آن را امتحان کنید؟

تلاش برای بوتاکس برای عوارض آسیب نخاعی

درک این نکته مهم است که بوتاکس با جادو از شر درد ، مشکلات مثانه ، تعریق بیش از حد یا اسپاستیک خلاص نخواهد شد.

با این حال ، می تواند به طور قابل توجهی به کاهش آنها کمک کند ، که می تواند تسکین زیادی ایجاد کند و به شما امکان دهد روی توان بخشی خود تمرکز کنید.

بوتاکس یک درمان موقتی است و اگرچه با از بین رفتن اثرات آن ، می توانید به تزریق ادامه دهید ، اما در صورت مصرف مداوم ، مقاومت در برابر دارو امکان پذیر است.

بنابراین ، نباید فقط برای کنترل عوارض آسیب نخاعی به بوتاکس اعتماد کرد.

امیدوارم که این مقاله به شما کمک کند تا درک کنید چگونه می توانید از بوتاکس برای مدیریت عوارض آسیب نخاعی استفاده کنید.


موضوع مرتبط :

آموزش تزریق بوتاکس برای پیشانی

8 کاربرد پزشکی برای بوتاکس که هیچ ارتباطی با چین و چروک ندارد

بوتاکس یا سم بوتولینوم نوع A چیست ؟

تزریق بوتاکس برای درمان میگرن

تزریق بوتاکس برای جلوگیری از تعریق شدید

The post درمان درد با تزریق بوتاکس appeared first on انواع بوتاکس | نمایندگی اصلی فروش.

تحقیقات متعدد در زمینه موضوعات روانشناختی و تجربه شرکتهای مختلف نشان می دهد انحصار طلبی یکی از ویژگیهای انسان است که قدرت زیادی روی احساس و عواطف انسانها دارد.

از آنجایی که انسانها تمایل دارند خودشان فردی منحصر به فرد و خاص در دنیا باشند به همین دلیل در انتخاب بسیاری از محصولات یا کالاهای مصرفی خود نیز ترجیح می دهند اشیاء یا کالاهایی که خرید می کنند یک محصول منحصر به فرد باشد.

این انحصار طلبی احساس برتری و مثبتی به انسانها می دهد که حتی حاضرند هزینه بیشتری را صرف کنند ولی آن را تهیه کنند. شناخت دقیق ویژگیهای روانی انسانها به برندهایی که بزرگ هستند و سرمایه کافی برای اجرای برخی از طرح  ها را دارند اجازه می دهد تا این ویژگی را به طرز مناسبی مد نظر قرار دهند و در تحقیقات خود از آن استفاده کنند تا برنامه های بازاریابی جذاب و مفیدی را طراحی کنند. در نتیجه میزان فروش خود را افزایش دهند.

به عنوان مثال ، یکی از برندهایی که از این ویژگی انسانها استفاده کرده و تبلیغات و تولید محصولات مناسبی را در پیش گرفته است برند کوکا کولاست. همانطور که می دانیم این برند از محبوب ترین برندها در کل دنیاست که بازارهای بزرگی در سراسر دنیا در اختیار دارد.

کوکاکولا با توجه به این ویژگی ، شروع به تولید بطری های ویژه ای کرد که هر کدام از آنها به شکل منحصر به فردی طراحی شده بود. به عنوان مثال ، زمانی که شما از این محصول خریداری می کردید شما تنها فردی در دنیا بودید که این بطری به دست شما رسیده است یا می توان گفت منحصراً برای شما طراحی شده است. همین طراحی منحصر به فرد و زیبا توانست توجه بسیاری از مشتریان را در کوتاه مدت به خود جلب کند و بسیاری از مشتریان در سراسر دنیا در پی این بودند تا از این محصول خریداری کنند تا یک بطری با طرح انحصاری کوکا کولا برای خود داشته باشند. بنابراین ، در مدت زمان کوتاهی ، تعداد زیادی از این محصول به فروش رسید.

در واقع این اقدام کوکا کولا با این هدف بود که به مشتریان آنها یادآوری کند که آنها فوق العاده و منحصر به فرد هستند. همچنین از پویشهای متعدد دیگری نیز استفاده کرد که همگی در پی القای این دیدگاه به مشتریان بود که آنها افرادی منحصر به فرد در دنیا هستند. به عنوان مثال ، آنها می توانستند پس از خرید این بطری ها یک لیوان نیز با همان طرح بطری داشته باشند که به طور اختصاصی برای آنها طراحی شده بود.

بنابراین ، اگر شما نیز کسب و کاری دارید که به اندازه کافی شناخته شده است می توانید از این قبیل ایده ها به خوبی استفاده کنید و نتایج آن را در میزان فروش و افزایش علاقه مندی مشتریان به برندتان را شاهد باشید. همچنین اگر کسب و کار شما چندان بزرگ یا شناخته شده نیست به این معنی نیست که شما نمی توانید از این اید بهره بگیرید اتفاقاً بر خلاف تصور شما ، این ایده را هر کسب و کاری می تواند اجرا کند منتها باید دو نکته مهم را در نظر قرار دهید.

یک) اجتناب از تنبیه

سعی کنید تا جایی که امکان دارد دنباله رو و تقلید کننده ایده دیگران نباشید. بلکه برای خود روشها و ایده های جدید خلق کنید. شما می توانید الگو برداری مناسبی از این قبیل ایده ها داشته باشید ولی باید توجه کنید که تقلید و مشابهت بالا نمی تواند شما را به هدفتان برساند. بلکه فقط می توانید از این ایده ها الگو بردای کنید و برای ایجاد انحصار از ایده های خلاقانه خودتان و کارکنانتان استفاده کنید.

دو) توجه به ویژگیهای مشتریان

به نظر مشاوره بازاریابی باید به این مسئله مهم توجه کنید که هر ایده ای نمی تواند برای شما یا مشتریانتان مناسب باشد. پس سعی کنید در الگوبرداری از یک ایده ، حتماً ویژگیهای مشتریان و محصول خود را در نظر بگیرید و از شیوه های خلاقانه برای انحصارسازی استفاده کنید.


موضوع مرتبط :

چه چیزی تصمیم مشتریان را تغییر می دهد ؟

واسطه بازاریابی چه نقشی در بازارسازی دارد؟

رهبری بازار چه مزایایی دارد؟ (بررسی مزایا و معایب رهبری بازاریابی)

نظر شما

The post انحصار طلبی مشتریان و قدرت بازاریابی appeared first on بازاریابی , مشاور بازاریابی , آموزش بازاریابی | پارک بازاریابی ایران.

خرده فروشها معمولاً کسب و کارهای کوچکی هستند که به شکل محدودی به ارائه یا عرضه محصول می پردازند.

آنها هم به اندازه فیزیکی و هم محصولاتی که عرضه می کنند محدود هستند به همین دلیل ممکن است در زمینه بازاریابی دچار مشکلاتی باشند ؛ چرا که مشتریان هر زمان نیاز به محصولی داشته باشند معمولاً ابتدا سراغ فروشنده ها یا برندهای بزرگ و شناخته شده می روند.

از آنجایی که این برندها یا فروشنده ها امتحان خود را پس داده اند و مشتریان دقیقاً می دانند که خرید از این فروشگاه ها چه مزایایی برای آنها دارد ، به همین دلیل خرید از برندهای شناخته شده را ترجیح می دهند ؛ اما در این میان خرده فروشهایی بسیاری نیز وجود دارند که سعی در رقابت با برندها یا فروشگاه های بزرگ را دارند.

چه بسا به لحاظ کیفیت محصول یا قیمت یا سایر شرایط ، بهتر و مناسب تر از فروشگاه های بزرگ یا برندهای شناخته شده نیز باشند ؛ اما چون مشتریان اطلاعات اندکی درباره آنها دارند یا به طور کلی ممکن است هیچ شناختی از آنها نداشته باشند معمولاً در ابتدای کار جذب این خرده فروشیها نمی شوند. به همین دلیل ، خرده فروشها با چالشهای مهمی در این زمینه مواجه هستند که در ادامه این مقاله راهکارها و تکنیکهایی به آنها آموزش داده خواهد شد تا بتوانند از این روشها برای بهبود معرفی و تبلیغات خود یا همان بازاریابی و افزایش فروششان استفاده کنند.

یک) استفاده از اینترنت

همانطور که بارها در مقالات متعددی اشاره کرده ایم ، اینترنت یک فضای رایگان و مناسبی است که در اختیار کاربران بسیاری از سراسر دنیا قرار گرفته است. با وجود اینترنت شما دیگر نمی توانید از نبودن امکانات یا زمینه های کافی و فرصتهای برابر برای تبلیغات شکایت کنید. چرا که این تکنولوژی برای استفاده همه افراد آزاد است. همچنین این فضا به قدری گسترده است که می توانید با کوچکترین تلاشی با افراد بسیاری از سراسر دنیا ارتباط برقرار کنید ، اطلاعات و آگاهی های لازم را از آن به دست آورید و از امکانات آن برای معرفی خود استفاده کنید.

به نظر مشاوره بازاریابی اگر تاکنون کم کاری کرده اید یا توجه چندانی به استفاده از امکانات اینترنتی در کسب و کار خود نداشته اید بهتر است روش خود را تغییر دهید و به عنوان یک ابزار مهم از این فناوری بهره ببرید.

دو) انتشار اطلاعات درون فروشگاهی

بهتر است اطلاعاتی که مربوط به درون فروشگاه یا مرکز خریدتان است در صفحات اینترنتی که برای خود طراحی کرده اید یا حسابهای کاربری که افتتاح کرده اید منتشر کنید. می توانید از محصولات جدیدی که به محصولات شما اضافه شده ، تخفیف ها ، زمانهای فروش ویژه ، خدماتی که به مشتریان ارائه می دهید ، محصولاتی که فروش خوبی در روزهای گذشته داشته اند ، تغییر در سیستم کارمندان یا سایر اطلاعاتی که تصور می کنید برای مشتریان شما مفید است یا آنها کنجکاو هستند در آن زمینه بدانند در اختیارشان قرار دهید.

سه) ارتباط صحیح با کارمندان

سعی کنید با کارمندان خودتان ارتباط نزدیک و خوبی داشته باشید. همچنین آنها را تشویق کنید که در فضاهای مجازی و رسانه های اجتماعی فعال باشند و ارتباط دائمی با مشتریان برقرار کنند. همچنین اطلاعاتی که از مشتریان به دست می آورند در اختیار شما قرار دهند تا در برنامه ریزیهای آینده بتوانید به درستی استفاده کنید.

چهار) استوری ها روشی غیر رسمی اما جذاب

استوریهای رسانه های اجتماعی و ارتباطی مانند اینستاگرام یا واتساپ روشهای جذابی هستند که مخاطبان علاقه مند هستند از آن استفاده کنند. استوری ها در یک مدت زمان کوتاهی به نمایش در می آیند و سپس خود به خود حذف می شوند. بنابراین بسیاری از افراد کنجکاو هستند تا زمانی که این استوری حذف نشده آن را مشاهده کنند که چه چیزی منتشر شده است. پس حتماً از استوری ها برای اطلاع رسانی و ارتباط با مشتریان خود استفاده کنید.

همچنین استفاده از آن ، این نگرش و احساس را در مشتریان شما ایجاد می کند که شما شبیه به آنها هستید و فکر و عملتان بسیار به آنها نزدیک است. اقدامات این چنینی ، احساس صمیمیت و نزدیکی بین شما و مشتریانتان را افزایش خواهد داد.


موضوع مرتبط

تکنیکهای توسعه محصول جدید

دلایل و ۵ تکنیک بازارسازی

تکنیکهای قطعی کردن قرارداد فروش با مشتریان

تکنیکهای کم کردن هزینه در کسب و کارهای کوچک

۵ روش کارساز برای پیشگیری از کنسل کردن خرید توسط مشتریان اینترنتی

ایجاد مزیت رقابتی در دنیای آنلاین و بازاریابی اینترنتی

تکنیکهای کاهش معایب خریدهای اینترنتی با هدف بالا بردن اعتماد مشتریان

نکاتی درباره تهیه محتوا برای بازاریابی اینترنتی

دلایل گسترش بازاریابی اینترنتی

نظر شما

The post تکنیکهای بازاریابی در خرده فروشی اینترنتی appeared first on بازاریابی , مشاور بازاریابی , آموزش بازاریابی | پارک بازاریابی ایران.

جوانسازی دست با ژل هیالورونیک اسید موضوع این مقاله هست.

به دنبال روند انجام اقدامات زیبایی صورت ، بیماران اکنون به طور فزاینده ای درخواست درمان های جوان سازی دست را دارند. پیری ذاتی دست با از بین رفتن خاصیت کشسانی پوست و آتروفی بافت زیرپوستی مشخص می شود.

بنابراین ، رگ ها ، تاندون ها و ساختارهای استخوانی آشکار می شوند. در میان روش های موجود ، پیری ذاتی دست با بازیابی حجم بافت نرم بهتر است. ترمیم حجم را می توان با تعدادی از پرکننده های پوستی با ماندگاری طولانی با درجات مختلف بهبود و طول عمر درمان به دست آورد.

پرکننده های پوستی مورد استفاده در جوانسازی دست شامل چربی اتولوگ ، کلاژن ، هیالورونیک اسید ، هیدروکسیلاپاتیت کلسیم و اسید پلی ال ال لاکتیک است. در اینجا ، ما روش تزریق ترجیحی خود را برای جوانسازی دست با استفاده از هیدروکسیلاپاتیت کلسیم و تزریق تک بولوس توصیف می کنیم.

دستان چین و چروک نشانه ای آشکار از پیری است. کاهش حجم یک نتیجه طبیعی پیر شدن است ، تولید کلاژن پس از ۲۰ سالگی سال به سال کاهش می یابد ، باعث نازک شدن پوست و برجسته شدن رگها می شود. برای بیمارانی که به دنبال یک روش کم تهاجمی برای معکوس کردن اثرات زمان هستند ، می توان از پرکننده پوست برای پر کردن دست ها برای ظاهری جوانتر استفاده کرد.

پیوند چربی نیز می تواند به همان اثر دست یابد ، اما تهاجمی تر است زیرا قبل از آن به لیپوساکشن نیاز است. برای بیمارانی که می خواهند به لکه های پیری و بی نظمی رنگدانه روی دست ها بپردازند ، لیزر مجدداً یک گزینه دیگر است.

Radiesse تنها فیلر پوستی مورد تایید FDA برای استفاده در دست است. ماده تزریقی یک ماده پرکننده مبتنی بر هیالورونیک اسید نیست بلکه از میکروسفرهای کلسیم هیدروکسیلاپاتیت معلق در ژل تشکیل شده است. این میکروسفرها سرانجام تجزیه و جذب بدن می شوند.

در طول درمان ، پزشک یک سوراخ آزمایشی برای قرار دادن کانول ایجاد می کند. در مرحله بعدی ، کانول با پرکننده پوستی وارد شده و از طریق دست متصل می شود و محصول را توزیع می کند. پس از قرار دادن تمام مواد فیلر ، کانول برداشته می شود و پزشک فیلر را به دستان خود ماساژ می دهد. نتایج بلافاصله قابل مشاهده هستند و از آنجا که Radiesse یک محرک کلاژن است ، یک سال طول می کشد.

هدف از جوانسازی دست ، افزودن حجم به مناطق چروکیده دست ، پوشاندن عروق و تاندون های زیرین و در عین حال بهبود کیفیت پوست است.

یادداشت های پزشکی

بعد از درمان پرکننده پوست برای کاهش حجم در دست نیازی به زمان بهبودی نیست.

کاندیدای ایده آل

کاندیدای ایده آل برای پرکننده های دستی در کل از سلامتی خوبی برخوردار است و سیگار نمی کشد.

به چه کسانی توصیه نمی شود؟

جوانسازی دست با پرکننده های پوستی برای بیمارانی که سیگار می کشند توصیه نمی شود.

اثرات جانبی فیلر روی دست

عوارض جانبی ناشی از جوان سازی دست با پرکننده های پوستی ممکن است شامل کبودی ، قرمزی ، تورم ، درد ، خارش ، ندول یا برجستگی / برآمدگی ، دشواری در انجام فعالیت ها ، کاهش احساس و سایر عوارض جانبی موضعی باشد.

ماندگاری ژل دست چقدر است؟

ماندگاری ژل روی دست حدود شش ماه


ژل پروفایلو

جالپرو

 

این نوشته جوانسازی دست با ژل هیالورونیک اسید برای اولین بار ظاهر می شود در ژل هیالورونیک اسید و ۲۲۶۱۸۷۲۹ و فروش بوتاکس در شرکت نیک NIK CO.

پروسترولین Prostrolane محصول کشور Caregen  کشور کره جنوبی می باشد.

پروسترولین Prostrolane Blanc_B یک ژل شفاف است که در یک سرنگ شیشه ای عرضه می شود. این محصول فقط برای یکبار استفاده است. پروسترولین Blanc_B یک استریل است. دستگاه پزشکی ، کاشت پوستی قابل جذب است که حاوی پیوند سدیم هیالورونات و پپتید (الیگوپپتید -92 ، اوکاتاپپتید -11 ، فرولوئیل الیگوپپتید -33 ، والپروایل الیگوپپتید -33).

سدیم هیالورونات منشا غیر حیوانی و زیست سازگاری دارد. ماده نقش هیالورونات سدیم در پوست است. برای رساندن پپتید ، پوست را با نگه داشتن آب در بدن هیدراته کنید و عمل کنید. به عنوان یک عامل بالشتک. کمپلکس پپتید از 4 نوع پپتید تشکیل شده است که دارای زنجیره کوتاه هستند. اسیدهای آمینه متصل شده توسط پیوندهای پپتیدی. نقش پپتید پیچیده است افزایش اثر مرطوب کننده ، بهبود ظاهر ، از پوست با سن عکس و تخریب سدیم هیالورونات را به تأخیر می اندازد. کمپلکس پپتید با هیالورونات سدیم در 4 تخریب می شود.
هفته ها هر کارتن حاوی 1 سرنگ پر شده از 2 میلی لیتر پروسترولان است.Blanc_B و دو برچسب ردیابی. (یکی به بیمار داده شود ، و دیگری باید توسط دکتر نگهداری شود در پرونده بیمار)

ترکیبات پروسترولین

PBS (نمک بافر فسفات) ، سدیم هیالورونات (0.7)) ،

مجتمع پپتید (Oligopeptide-92 ، Octapeptide-11 ، Feruloyl Oligo

پپتید -33 ، والپروئیل الیگوپپتید -33)

نشانگر و کاربرد پروسترولین

پروسترولین Blanc_B برای کاشت پوستی برای :

درمان پوست های پیری چین خورده و آفتاب گیر:

– نواحی قابل تزریق : صورت ، گردن

– میزان مصرف توصیه شده: 2ml / مساحت (حداکثر: 4ml / مساحت)

– فراوانی: 1 جلسه / 2 هفته (1 پروتکل = 2 ~ 4 جلسه به طور متوسط) (در صورت لزوم پروتکل را تکرار کنید)

پروتکل تزریق پروسترولین

دستورالعمل های قبل از درمان

قبل از درمان ، بیمار باید از مصرف غیراستروئیدی آسپیرین خودداری کند

داروهای ضد التهاب ، خار مریم یا دوزهای بالاتر

مکمل ویتامین E. این عوامل ممکن است کبودی و خونریزی در محل درمان

1. لازم است به بیمار مشاوره داده و در صورت مناسب بررسی کنید علائم ، خطرات ، مزایا و پاسخ های پیش بینی شده پروسترولین و درمان Blanc_B. احتیاط های لازم را به بیمار توصیه کنید

قبل از تزریق پروسترولین 

2. نیاز به بیمار برای درمان بیهوشی مناسب دارید و اگر آن را انجام دهید. مدیریت آسان ، به عنوان مثال ، بی حسی موضوعات ، بلوک موضوعات یا عصبی.

3. صورت بیمار باید با آب و صابون شسته شود و خشک شده با حوله تمیز ناحیه مورد درمان را با الکل یا ماده مناسب دیگر تمیز کنید. محلول ضد عفونی کننده.

4- استفاده از Prostrolane Blanc_B استفاده از دستکش استریل توصیه می شود.

5- قبل از درمان ، سرنگ را با دقت فشار دهید تا قطره کوچکی در نوک سرسوزن دیده شود

6. پروسترولان Blanc_B با استفاده از یک سوزن سنج باریک تجویز می شود. (27G x 13 mm یا 30G x 13 mm) سوزن با زاویه لازم 30 درجه موازی با وارد می شود. طول محل تزریق پروسترولان Blanc_B باید تزریق شود.  به درم میانی تا عمیق. اگر Prostrolane Blanc_B همچنین تزریق شود. به صورت سطحی ممکن است ایجاد شود تا شما را قابل مشاهده و یا تغییر رنگ مدل به آبی شود.

7. با فشار یکنواخت به پیستون ، پروسترولبن Blanc_B را تزریق کنید. سرنگ مهم است که تزریق دقیقاً قبل از تزریق متوقف شود. سوزن از پوست بیرون کشیده می شود تا از مواد نادیده گرفته شود. یا در نهایت خیلی سطحی در پوست ظاهر می شود.

8- فقط در 100 ٪ جلوه حجم دلخواه اصلاح کنید. بیش از حد تصحیح نکنید. با بدشکلی های پوستی بهترین نتیجه است. در صورت دستیابی به نقص تا حدی که نقص به دست آید. از بین می رود درجه و مدت زمان اصلاح بستگی دارد. در مورد شخصیت نقص درمان شده است.

9. استفاده از مقدار برای هر جلسه آموزش خاص سایت است. و همچنین قدرت چین و چروک. یا برای اعمال روی سطح پوست پاک شده ، صبر کنید تا کامل شود.

10. پس از درمان ، برچسب ردیابی را روی برگ بیمار بچسبانید

موارد احتیاطی پروسترولین

• در صورت خطر آلرژیک ، باید آزمایش قبل از اولین تزریق انجام شود

• پزشکان مراقبت های بهداشتی تشویق می شوند که در مورد همه موارد بالقوه بحث کنند. خطرات تزریق با بیماران خود قبل از درمان و اطمینان حاصل شود. که بیماران از علائم و نشانه های بالقوه آگاه هستند.

عوارض احتیاطی پروسترولین

• به منظور به حداقل رساندن خطرات ناشی از عوارض احتمالی ، این محصول فقط باید توسط پزشکان مراقبت های بهداشتی استفاده شود. دارای آموزش ، تجربه مناسب و دارای دانش کافی باشند. در مورد آناتومی در محل تزریق و اطراف آن.

• محصول باید خطرات عوارض احتمالی را به حداقل برسانید. فقط توسط پزشکان مراقبت های بهداشتی که مناسب هستند استفاده شود. آموزش ، تجربه ، و کسانی که در مورد آناتومی در محل تزریق و اطراف آن.

• مانند تمام روشهای از طریق جلد ، پروسترولین Blanc_B کاشت خطر عفونت را به همراه دارد. اقدامات احتیاطی استاندارد مرتبط با مواد تزریقی باید دنبال شود.

• تزریق پرکننده Prostrolane Blanc_B ممکن است باعث هایپرپیگمنتیشن شود

در محل تزریق

• کبودی یا خونریزی ممکن است در محل های تزریق رخ دهد.

• Prostrolane Blanc_B یک ژل شفاف و بدون ذرات است. در مواردی که محتوای سرنگ علائم جدایی را نشان دهد. و / یا کدر به نظر می رسد ، از سرنگ استفاده نکنید. شیشه منوط به شکستگی در شرایط مختلف اجتناب ناپذیر. باید مراقبت از سرنگ شیشه و با دفع شیشه های شکسته برای جلوگیری از پارگی یا آسیب دیدگی دیگر.

• Prostrolane Blanc_B نباید با محصولات دیگر مخلوط شود. قبل از کاشت دستگاه بیماران باید به حداقل برسانند. قرار گرفتن در معرض ناحیه تحت آفتاب ، قرار گرفتن در معرض لامپ UV و هوای سرد شدید حداقل تا زمان تورم اولیه و قرمزی برطرف شد.

• پس از استفاده ، باید از سرنگ و سوزن به عنوان یک پتانسیل استفاده کرد. آسیب های زیستی دفع باید مطابق با پذیرفته شده باشد. عمل پزشکی و الزامات محلی و محلی قابل اجرا.

The post پروسترولین Prostrolane appeared first on واردات و فروش ژل ۷۷۵۱۵۷۰۸ ، بوتاکس و مواد مزوتراپی.

همانطور که در بخش اول این مقاله اشاره شد ، یافتن همکار در زمینه بازاریابی و فروش محصول ، یکی از روشهای مدرن و جدید در بازاریابی است که بسیاری از شرکتها از آن استفاده می کنند.

از آنجایی که وجود همکار در بازاریابی و فروش می تواند میزان فروش را افزایش دهد در ادامه به انواع قرار دادهایی که با این همکاران بسته می شود می پردازیم.

یک) قرارداد بر مبنای انتشار آدرس

ممکن است نوع قرار داد شما با همکار بازاریابتان به این شکل باشد که همکاران شما به هر طریقی که لینک مربوط به سامانه یا صفحه اینترنتی شما را منتشر کنند به ازای آن انتشار از شما حق الزحمه دریافت می کنند. در این روش ، همکاران شما سعی می کنند از طریق رسانه های مختلف به انتشار لینک سایت شما بپردازند.

دو) قرارداد بر مبنای تعداد فروش

گاهی قرارداد شما با همکارتان به این صورت است که مبنای پرداخت دستمزد آنها بر اساس تعداد فروش است. هر چقدر آنها بتوانند محصول بیشتری را بفروشند می توانند سود بیشتری به دست آورند. برخی از افراد سعی می کنند از این روش استفاده کنند تا همکاران خود را ملزم به فروش محصولات کنند.

سه) قرارداد بر مبنای ثبت نام مشتریان

یکی دیگر از روشهای قراردادی که شما با همکاران خود دارید به این شکل است که شما با توجه به تعداد افرادی که از طریق لینک اشتراکی همکارتان در وب سایت شما ثبت نام کرده اند به آنها دستمزد پرداخت می کنید.

*نکته مهمی که حتماً باید در اینجا ذکر شود این است که در زمان اجرای این تاکتیکها به موارد زیر دقت کنید.

۱) صرف زمان کافی

باید بدانید که مانند سایر روشهای بازاریابی ، این روش نیز نیاز به صرف زمان دارد. تصور نکنید که به محض اقدام به استفاده از این روش ، می توانید از مزایای آن برخوردار شوید. برای اینکه به موفقیت برسید نیاز دارید محتواهای مناسبی را تولید کنید و میزان جستجوی خود در موتورهای جستجو را بالا ببرید. تهیه محتواهای مورد نیاز مخاطبان و محتوای مفید می تواند اولین اقدام برای رسیدن به این موفقیت باشد ؛ زیرا زمانی که مشتریان یا مخاطبان با لینکهای همکاران شما به سایتتان وصل می شوند این محتوای شماست که می تواند آنها را در آنجا نگه دارد.

۲)  اهمیت نظم در کار

مهمترین چیزی که در این روش از بازاریابی باید وجود داشته باشد این است که نظم را همواره رعایت کنید. اگر در زمان انتشار محتوا یا روابط با مخاطبان و مشتریان خود منظم نباشید قطعاً آسیبهای جدی به کسب و کار شما وارد خواهد شد.

۳) اطمینان از طرف همکار

سعی کنید نسبت به همکارتان و متعهد بودن او اطمینان کسب کنید. یکی از معضلاتی که در همکاری ممکن است پیش بیاید این است که طرف مقابل یا همکار شما نسبت به وظایف خود متعهد نباشد. برای اجتناب از این آسیب سعی کنید در خصوص شرایطی که برای فعالیت شما وجود دارد کاملاً با صراحت و روشنی صحبت کنید.

۴) محصول یا برند با کیفیت

اگر از آن دسته شرکتها یا افرادی هستید که همکاری بازاریابی با دیگر شرکتها یا برندها را دارید باید به این مسئله توجه کنید که شرکتها یا برندهایی را انتخاب کنید که اعتبار کافی را داشته باشند. به عنوان مثال ، اگر با شرکتی همکاری کنید که محصولات با کیفیتی نداشته باشند اعتبار سایت شما که آن را تبلیغ می کنید نیز تنزل پیدا خواهد کرد.

از طرفی اگر جزء افراد یا شرکتهایی هستید که برای محصول یا برند خود به دنبال همکار بازاریاب هستید شما نیز باید به دنبال همکاری با افراد صاحب رسانه های عمومی باشید که وب سایت یا شبکه های اجتماعی آنها حسن شهرت داشته و از طرفی ، اعضای زیادی داشته باشند.


موضوع مرتبط :

تاکتیکهای یافتن همکار برای بازاریابی و فروش (بخش اول)

نظر شما

The post تاکتیک یافتن همکار برای بازاریابی و فروش (بخش دوم) appeared first on بازاریابی , مشاور بازاریابی , آموزش بازاریابی | پارک بازاریابی ایران.

جوانسازی ترکیبی بوتاکس با مزوتراپی میکرونیدلینگ از روش میکرونیدلینگ با کوکتل های موضعی و بوتاکس است تا محلول های پوستی سفارشی را به عمق اپیدرم منتقل کند اما نه به عضله زیرین ، بوتاکس باعث سفت شدن پوست می شود و صورت را مسدود نمی کند.

جوانسازی ترکیبی بوتاکس با مزوتراپی میکرونیدلینگ از میکرو کانالهای ایجاد شده در طی درمان میکرونیدلینگ برای رساندن کوکتل به پوست بدون تأثیر حرکت عضلات استفاده می کند. سایر روش های میکرونیدلینگ شامل سرم های PRP یا فاکتور رشد سلول های بنیادی برای تقویت بهبود زخم است که به طور طبیعی تولید کلاژن و الاستین را تحریک می کند که پوستی جوان تر و جوان تر ایجاد می کند. با این حال ، بوتاکس تأثیر کمی بیشتر در سفت شدن پوست دارد.

جوانسازی ترکیبی بوتاکس برای افرادی که به دنبال گزینه ای غیر تهاجمی برای صاف کردن خطوط ریز هستند اما نگران منجمد به نظر می رسند ، که نتیجه بوتاکس بیش از حد است ، یک گزینه عالی است.

پس از تمیز کردن پوست و استفاده از بی حس کننده ، دستگاه میکرونیدلینگ انتخابی (غالباً قلم دکتر پن ) سپس به آرامی در ناحیه درمان جابجا می شود و آسیب های ریز و جزئی ایجاد می کند. دستگاه های میکرونیدلینگ ممکن است متفاوت باشد ، اما اندازه سوزن به طور معمول 0.1-0.25 میلی متر قطر دارد. روش های مختلفی برای رساندن سرم بر اساس بوتاکس به پوست وجود دارد.

دستگاه میکرونیدلینگ ممکن است خود دارای یک سیستم داخلی باشد که بوتاکس را به طور همزمان در داخل پوست در طی درمان القایی کلاژن رسانده ، پزشک ممکن است سرم را روی پوست پخش کند و سپس درمان میکرونیدلینگ را انجام دهد ، یا سرم بوتاکس بر روی ایجاد شده پخش شود میکرو کانال پس از اتمام روش.

هدف از جوانسازی ترکیبی بوتاکس این است که در عین تحویل مواد مغذی به پوست ، پوستی تنگ تر ، جوانتر و جوانتر ایجاد نماید.

نکات دوره نقاهت جوانسازی ترکیبی بوتاکس

در حالی که هیچ خرابی در ارتباط با صورت بوتاکس وجود ندارد ، اکثر بیماران پس از عمل قرمزی جزئی و همچنین خشکی و ریزش پوست را تجربه می کنند ، که همه انتظار می رود.

کاندیدای ایده آل برای جوانسازی ترکیبی بوتاکس

کاندیدای ایده آل برای صورت بوتاکس شخصی است که مایل به بهبود خطوط ریز یا چین و چروک است. صورت بوتاکس همچنین برای بیمارانی که می خواهند بوتاکس را امتحان کنند بدون ترس از تزریق سم به عضلات صورت ، باعث ایجاد حالت یخ زده می شود بسیار مناسب است.

جوانسازی ترکیبی بوتاکس به چه کسی توصیه نمی شود؟

جوانسازی ترکیبی بوتاکس برای کسانی که در طی 6 ماه از Accutane استفاده کرده اند ، زخم های باز یا عفونت پوستی در این ناحیه دارند ، در طی سال گذشته تحت پرتودرمانی قرار گرفته اند ، باردار هستند ، از شیر مادر تغذیه می کنند یا سابقه زخم کلوئید ندارند ، توصیه نمی شود.

اثرات جانبی جوانسازی ترکیبی بوتاکس

صورت بوتاکس به طور کلی قابل تحمل است اما ممکن است اریتم پس از درمان دیده شود ، تا 2-3 روز ادامه یابد. پوست ممکن است به مدت 12-48 ساعت پس از درمان احساس گرما ، سفتی و خارش کند اما این موقتی است. اگر بعد از 48 ساعت هنوز منطقه درمان تحریک شده است با ارائه دهنده خود تماس بگیرید. پوست به دنبال درمان حساس به نور خواهد بود. توصیه می شود حداقل یک هفته پس از انجام عمل ، با کوشش از قرار گرفتن در معرض آفتاب خودداری کنید و یا از محافظت از عکس استفاده کنید.

بوتاکس مصپورت      |     دیسپورت     |      دیستون         |      کنیتوکس        |       نرونوکس

The post جوانسازی ترکیبی بوتاکس با مزوتراپی میکرونیدلینگ appeared first on انواع بوتاکس | نمایندگی اصلی فروش.

روشهای جدید ایجاد مزاحمت برای بدن و تزریقات نوآورانه تزریقی تنها چند روند است که کارشناسان ما توافق می کنند صنایع جراحی زیبایی و پوست را در سال آینده حاکم خواهند کرد.

سال 2020 فرا رسیده است! هنگامی که وارد این دهه جدید می شویم ، “20 سال خروشان” جدید چه روند بزرگی در هر دو روش زیبایی و جراحی و غیر جراحی ایجاد خواهد کرد؟ برای فهمیدن این موضوع ، از بزرگترین نام های پوست و جراحی پلاستیک استفاده کردیم تا در مورد روند مو ، صورت و بدن انتظار داشته باشیم که در زیبایی شناسی پزشکی در سال 2020 ببینیم.

روش های تقویت مو 2020

دیگر فقط درمورد درمان ریزش مو به محض بروز آن ، روش های ترمیم مو نیز می توانند یک اثر پیشگیرانه داشته باشند.

پلاسمای غنی از پلاکت (PRP) برای جلوگیری از ریزش مو

RITA Linkner ، متخصص پوست ، متخصص پوست ، از پوست خیابان Spring Street در نیویورک ، می گوید PRP اکنون پروتکل استاندارد برای رشد مو در نظر گرفته شده است. این روش درمانی که هم برای خانمها و هم مردان کارساز است (کورتنی کارداشیان تجربه خود را در مورد ادامه کار با کارداشیانز مستند کرد) ، شامل تزریق پلاسمای غنی از پلاکت از بدن خود بیمار به پوست سر برای ترمیم فولیکول های آسیب دیده مو و تشویق کامل تر است ، رشد ضخیم تر

با ادامه یافتن موضوع در مجلات آرایشی ، مکانیسم عملکرد و پروتکل های تزریق در حال پاک سازی روزانه هستند. استفاده از PRP به عنوان درمان کمکی برای لیزر و به عنوان یک تزریق مستقل مورد توجه قرار گرفته است و فقط در سال 2020 افزایش خواهد یافت.

روشهای جوانسازی چهره 2020

از کاربردهای ابتکاری بوتاکس® و پرکننده های پوستی گرفته تا پیشرفت در سفت شدن پوست ، مجموعه ای از پیشرفت های کم تهاجم برای رفع هر تعداد نگرانی در مورد چهره وجود دارد.

1. بازسازی پوست PRP 

از پلاسمای غنی از پلاکت نیز بر روی پوست استفاده می شود. استفاده از PRP با مقادیر کم مواد افزودنی ، مانند تعدیل کننده های عصبی و هیالورونیک اسید ، همراه با محفظه های میکرونیدل دستی برای ایجاد مزوتراپی به ساختارهای سطحی پوست ، می تواند باعث بهبود چهره شود که فقط قبلاً با لیزر دوباره ظاهر شده بود. از این تکنیک است که اغلب به طور عامیانه به عنوان “vampire facial” نامیده می شود.

2. محصولات جدید فیلر

احتمالاً در سال 2020 چندین فیلر جدید برای بافت نرم را که قبلاً در خارج از اروپا استفاده شده اند ، تصویب جهت استفاده خواهد شد.

3. جوانسازی لیزر بدون بار

سال 2020 همه چیز در مورد لیزرهای Picosecond است. این لیزر یکی از جدیدترین لیزرهای موجود در بازار است که از آن می توان از جوانسازی کلی پوست و روشن شدن پوست تا درمان هدفمند خطوط ریز ، لکه های قهوه ای ، ملاسما ، جوش های آکنه و خالکوبی های ناخواسته استفاده کرد. او می گوید ، این حداقل خرابی دارد و بسیار خوب تحمل می شود.

4. لیفتینگ

یکی از بزرگترین درخواستهای غیر جراحی که وی در عمل دریافت کرده است ، بهینه سازی عمومی صورت با مواد فیلر و نوروتوکسین است. بسیاری از افراد نمی خواهند شبیه شخص دیگری شوند. در عوض ، آنها فقط می خواهند کمی فیلر و بوتاکس اطراف صورت را تزریق کنند تا آنها بدون آرایش مانند بهترین افراد خود به نظر برسند.

5. حداقل سفت شدن پوست

روش های کم تهاجم سفت شدن پوست مانند اولتراپی در سال 2020 رو به افزایش است. با افزایش امید به زندگی در جهان ، بسیاری از بیماران در حال جستجو برای درمان های غیر جراحی ، پیشگیری هستند که از بیست ، سی و سی سالگی شروع می شود. چهل سالگی برای جلوگیری یا تأخیر در انجام اقدامات جراحی تهاجمی تر در آینده ، اولتراپی با استفاده از سونوگرافی میکرو کانونی ، کلاژن را در اعماق پوست تحریک می کند و باعث ایجاد اثر سفت شدن پوست برای جلوگیری و درمان افتادگی و شلی پوست می شود. با ظهور روش های درمانی مانند اولتراپی ، که ایمن و موثر در سفت شدن و لیفتینگ پوست است ، بیماران به گزینه های جوان سازی جوانتر حمله می کنند.

6. موارد غیرقابل پیشگیری

استفاده از فلج کننده های عصبی (مثل بوتاکسهای دیسپورت ، مصپورت و کنیتوکس ) و فیلر در اوایل زندگی از نظر بالینی ضد پیری نشان داده شده استپ. ما این نتایج را معمولاً در بیماران با استفاده از مواد تزریقی در بیست و سی سالگی برای حل مسائل زیبایی خفیف می بینیم ، به جای اینکه در جراحی های پلاستیک بعداً به عنوان یک تعمیرات اساسی سرمایه گذاری کنیم. با پیشرفت فنی بوتاکس ها و فیلر که مدت بیشتری طول می کشد و انعطاف پذیری بیشتری در پوست دارد ، می توان بدون محصولات زیاد به نتایج طبیعی دست یافت. توجه به این نکته مهم است که همیشه مقدار کمتری بیشتر است و هرچه زودتر اقدامات زیبایی را شروع کنید ، با گذشت زمان به تعمیر و نگهداری کمتری نیاز خواهید داشت.

7. لب های بزرگ و برجسته

یک درمان لب غیر جراحی سفارشی و غیر جراحی ارائه شده که انتظار می رود محبوبیت آن در سال 2020 ادامه یابد. بیشتر و بیشتر زیباجویان مایلند هزینه کمی بیشتر برای یک لب کامل ، زیبا و با ظاهر طبیعی بپردازند.

آناتومی ناحیه لب و دهان در واقع یک منطقه کاملاً پیچیده است. لب ها از تعدادی قسمت مختلف تشکیل شده اند ، از جمله ستون های لب (یعنی خطوط عمودی خط خنده) ، حاشیه خط لب (جایی که می توانید خط لب را قرار دهید) و خود لب خودش (جایی که رژ لب مالیده می شود). اگر لب های خود را احساس کنید ، درک می کنید که هر یک از این مناطق دارای سختی متفاوت هستند و به گونه دیگری حرکت می کنند. پس از تجزیه و تحلیل لبها در حالت استراحت و در حال حرکت ، یک طرح سفارشی برای افزایش حجم لب با استفاده از هر یک تا سه نوع فیلر پیشنهاد می شود.

انواع تزریق ژل لب

انتخاب بهترین ژل لب مناسب

جدیدترین مدل تزریق لب

آموزش تزریق ژل لب

8. میکرونیدلینگ با فرکانس رادیویی

اینکه شما بررسی می کنید به منزله استفاده از فرکانس رادیویی از مزایای استفاده از میکرونیدلینگ است یا بالعکس. ترکیبی از این دو روش درمانی به طور جدی نتایج را تقویت می کند. این روش ها به دلیل اثرات انعقادی سوزن ها فاقد خون هستند ، به این معنی که بیماران پس از عمل سریعاً برمی گردند. درمان های میکرونیدلینگ RF با افزودن نور LED قرمز و آبی ، باعث افزایش سرعت اثرات ضد آکنه و روشنایی می شود. مکمل PRP برای این روش درمانی لیزر همچنین زمان خرابی را به حداقل می رساند در حالیکه نتایج را به حداکثر می رساند. این افزایش کارایی توسط هزاران نفر به خوبی پذیرفته شده است.

9. زاویه سازی با بوتاکس

بوتاکس می تواند به طور عملکردی برای ضعیف کردن موقت عضله ماساژ (عضله اصلی دندان خرد کننده) و بهبود درد TMJD استفاده شود. وقتی از بوتاكس برای تسكین درد TMJ و ساییدن دندان استفاده می شود ، بیماران می توانند در طی یك تا دو هفته انتظار تسكین درد را داشته باشند. از نظر زیبایی می توان از بوتاکس برای نازک شدن عضله توده ای و از بین بردن یک شکل مربع تا زاویه فک استفاده کرد و ظاهر قسمت پایین صورت را نرم کرد.

10. کانتور غیرجراحی بدن

برای سال 2020 ، روند جراحی پلاستیک به سمت یک تجربه پیچیده از مهارت ، فن آوری و شناخت انسان ترکیب می شود.

گزینه های غیر جراحی کانتورینگ بدن (برای کمک به تعریف شکم و باسن) همراه با سفت شدن پوست و ماساژهای تخلیه لنفاوی است. در اینجا مردم ترکیبی از فناوری مدرن را با گرمای سنتی و احساس حرفه ای لمس انسان به دست می آورند. برای تکمیل این خدمات ، بیماران در یک برنامه درمانی هفتگی برای بدن قرار می گیرند و برای حفظ نتایج تحت نور درمانی (LED یا مادون قرمز) قرار می گیرند. این روش های درمانی به سم زدایی ، بازیابی و سفت شدن بدن در اثر سایش و پارگی کمک می کند.

The post 10 روند زیبایی شناسی پزشکی سال 2020 appeared first on واردات و فروش ژل ۷۷۵۱۵۷۰۸ ، بوتاکس و مواد مزوتراپی.

فیلر ژل فیس تم Facetem بر اساس هیدروکسی آپاتیت کلسیم

معرفی ژل فیس تم Facetem filler

از ژل فیس تم به طور کلی برای چین خوردگی بینی ،کم و یا شدید استفاده می شود. فیلر Facetem از جنس کلسیم استخوان و دندان انسان تشکیل شده است.

فیلر کلسیم دارای قدرت ماندگاری بهتر ، حجم دهنده و سه اثر ماندگاری است.

از آنجا که فیلر کلسیم باعث واکنش آنتی ژن و آنتی بادی نمی شود ، التهاب ایجاد نمی کند.

ایمنی فیلر کلسیم قبلا ثابت شده است و ماده اصلی آن ، کلسیم هیدروکسی آپاتیت ، برای دهه ها در زمینه جراحی پلاستیک ، ارتوپدی و دندانپزشکی استفاده شده است.

اثر دو فاز – پر کردن فوری به لطف ماتریس ژل انعطاف پذیر و تحریک طولانی مدت تولید کلاژنات به لطف هیدروکسی آپاتیت کلسیم.

Facetem دارای ساختار پوسته ای میکروسکوپی است که یک چارچوب پایدار برای تولید کلاژن برای مدت طولانی فراهم می کند.

ویسکوزیته بالا و میکروسفرهای همگن باعث می شود محصول در محل تزریق بماند و امکان مدل سازی دقیق را فراهم کند.

کشش Facetem آن را در برابر نیروهایی مانند عضلات صورت مقاوم می کند ، که اثر فوق العاده پایداری را ایجاد می کند.

به دلیل انسجام مطلوب ، آماده سازی در محلی که استفاده می شود تجزیه می شود.

موارد مصرف فیلر ژل فیس تم Facetem

کاهش چین و چروک

لیفت صورت غیر جراحی

تناسب اندام طولانی مدت پوست

درمان بیمار را از فعالیتهای روزمره خارج نمی کند

این محصول دارای گواهینامه CE1023 است

ژل فیس تم facetem filler

ژل فیس تم facetem filler

توضیحات محصول فیس تم Facetem

۱٫ سیستم صورت زیر پوستی برای بهبود چین و چروک به صورت طبیعی تغییر می کند.

۲٫ مواد اصلی فیلر فبس تم ، حامل ژل پلیمری ، هیدروکسی آپاتیت کلسیم (CaHA) با نسبت مناسب مخلوط شده و از طریق سوزن به بدن تزریق می شوند.

۳٫ پس از مدت زمان مشخصی پس از تزریق به بدن انسان ، ژل پلیمر شکسته می شود و توسط بدن انسان جذب می شود و ذرات میکرونی کلسیم هیدروکسی آپاتیت (CaHA) با نفوذ در بافت فضای افسرده را پر می کند و از بافت حمایت می کند.

انواع ژل فیس تم

مدل ۱٫۵ سی سی (یک سرنگ در داخل جعبه)

مدل ۰٫۸ سی سی (دو سرنگ حاوی ۰٫۸ سی سی ) داخل یک جعبه

شرکت سازنده و کشور سازنده ژل فیس تم

ژل فیس تم با فرمولاسیون هیالورونیک اسید کلسیوم توسط کمپانی CGBIO در کشور کره جنوبی تولید می شود.


آشنایی با سایر ژلها :

ژل الانسه     ژل ژوویدرم       ژل پرنسس        ژل پرفکتا   

   ژل سیتوسیال            ژل رووفیل            ژل جالپرو   

   ژل آیدیا           ژل پروفایلو         ژل نورامیس

این نوشته ژل فیس تم Facetem برای اولین بار ظاهر می شود در ژل هیالورونیک اسید و ۲۲۶۱۸۷۲۹ و فروش بوتاکس در شرکت نیک NIK CO.

هدف از زاویه سازی خط فک کاهش برجستگی خط فک ، نامتناسب یا نامتقارن است.

گاهی اوقات افراد یک خط فک برجسته ، نامتناسب یا نامتقارن ناشی از عضلاتی را تجربه می کنند که در اثر خواباندن دندان ها هنگام خواب بزرگ شده اند. بوتاکس® با کاهش اندازه عضلات و صاف نمودن کانتور صورت در محل تزریق عمل می کند.

بعد از تقریباً 15-50 واحد تزریق بوتاکس در هر طرف صورت به عضله توده (فک) ، بوتاکس® می تواند به تخفیف این وضعیت کمک کند.

نامزدهای ایده آل برای زاویه سازی با بوتاکس

بوتاکس for برای کسانی که ممکن است آماده انجام مراحل درمانی دائمی و جراحی نباشند اما کیفیت پوست بهتر و سستی بافت کمتری دارند ، ایده آل است. این برای کسانی است که به دنبال یک روش سریع ، موقتی و مقرون به صرفه برای رفع نگرانی های زیر هستند:

خطوط ریز ، خطوط اسم حیوان دست اموز ، خط اخم (ممکن است از Xeomin استفاده شود) ، چین و چروک ، پاهای کلاغ

عضلات فک بزرگ شده به دلیل استفاده بیش از حد

اندازه بینی بزرگتر از حد دلخواه

هر کسی از خطوط پایین پاهای خود ناراضی باشد

کسانی که تعریق در زیر بغل آنها به حدی شدید است که می تواند کیفیت زندگی را تحت تأثیر قرار دهد

کسانی که میگرن مزمن ، سردرد و گردن درد دارند (از botulinumtoxina استفاده می کند)

کسانی که مثانه بیش فعال دارند

دیستونی ، دیستونی گردن رحم (ممکن است از Myobloc استفاده شود)

بلفارواسپاسم (اسپاسم چشم غیر ارادی)

بوتاکس نمی تواند ساختار استخوان را تغییر دهد ، نباید برای افراد زیر 18 سال استفاده شود و برای کسانی که باردار یا شیرده هستند استفاده نمی شود. همچنین برای کسانی که شرایط پزشکی عضلات را تحت تأثیر قرار می دهند یا کسانی که واکنش آلرژیک شناخته شده به مواد بوتاکس ندارند ، نیست. ممکن است بخواهید با ارائه دهنده خود راهنمای دارویی گزینه های بوتاکس را بررسی کنید.

عوارض جانبی ، خطرات و عوارض زاویه سازی با بوتاکس

به طور کلی ، درمان های بوتاکس به خوبی تحمل می شوند ، اما مواردی وجود دارد که باید قبل از درمان از آنها آگاه باشید. معمولاً احساس قرمزی (اریتم) و خشکی ، از جمله ریزش پوست است. همچنین ممکن است دچار واکنش آلرژیک ، تورم ، کبودی یا عفونت در محل تزریق شده یا احساس گرما ، سفتی و خارش داشته باشید. همچنین احساس سرگیجه ، ضعف عضلانی عمومی یا تجربه مشکلات بینایی طبیعی است. این مسائل معمولاً طی 12-48 ساعت برطرف می شوند.

سایر موارد کمتر شایع ، مانند دوبینی ، ضعف عضلانی ، اسپاسم عضلات ، صدای گرفتگی صدا و مشکل در تکلم یا مشکل تنفس نیز ممکن است تجربه شود و ممکن است بین 3-4 ماه ادامه داشته باشد.

The post زاویه سازی با بوتاکس | تزریق بوتاکس فک appeared first on انواع بوتاکس | نمایندگی اصلی فروش.